TVN na swoim koncie ma wiele wypromowanych osobistości telewizyjnych oraz celebrytów, którzy dzięki jednej, pojedynczej roli wybili się na lata, a widzowie ich pokochali. Teraz okazuje się, że jeden z gwiazdorów jest bardzo poważnie chory, najgorsze jest jednak to, że brakuje mu pieniędzy na kosztowne leczenie. 

TVN jako jedna z największych stacji telewizyjnych promowana jest przez całe grono najbardziej lubianych artystów w polskim show-biznesie. Odwdzięcza im się za to, wysyłając liczne zaproszenia do programów rozrywkowych oraz wspierając nawet w najtrudniejszych momentach.

Teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja dotycząca jednego z ulubionych gwiazdorów stacji. Jeszcze do niedawna oglądały go miliony widzów uwielbiających jego charakterystyczne poczucie humoru i styl bycia, a teraz okazuje się, że mężczyzna jest bardzo poważnie chory i nie ma pieniędzy na długotrwałe i kosztowne leczenie.

Gwiazda TVN ciężko chora

Bilguun Ariunbaatar zasłynął dzięki występom w dawnej produkcji Szymona Majewskiego, gdzie pokazywał się jako reporter nieistniejącej mongolskiej telewizji „U1 BATOR”. Mężczyźni zaprzyjaźnili się ze sobą i później wspólnie prowadzili również program TVN „HDw3D Telewision” oraz współpracowali przy tworzeniu show „Szymon na żywo”. W ostatnim czasie gwiazdor nie ma jednak łatwego życia – jego nazwisko znalazło się na głośnej liście klientów „dilera gwiazd”, jego kanał na YouTube się nie wybił, a on sam coraz rzadziej jest zapraszany do różnych projektów. Jakby tego było mało, wykryto u niego bardzo poważną chorobę.

– W czerwcu lekarze zdiagnozowali u niego piodermię zgorzelinową, chorobę, przez którą gwiazdor do dziś ma ogromną ranę w nodze. Kilka miesięcy później po raz kolejny trafił do szpitala, tym razem z powodu zapalenia płuc. Do tego cierpi na depresję – informuje „Super Express”.

Choroba jest bardzo poważna, najgorsze jest jednak to, że mężczyzna nie ma pieniędzy na odpowiednie leczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Milionerzy: Szokujące kulisy programu. Widzowie nie mieli o tym pojęcia

Bilguun nie ma pieniędzy na leczenie

– Od wielu miesięcy zmagam się z problemami zdrowotnymi. Nie mają one żadnego związku z wizerunkiem imprezowicza, którego to media chcą we mnie widzieć. (…) Na dłuższy czas musiałem zaniechać treningów w Reprezentacji Artystów Polskich oraz zrezygnować z wielu zleceń i propozycji, które do tej pory były moim stałym źródłem dochodu. Moja aktywność fizyczna została ograniczona do minimum. To było także powodem nagłej rezygnacji z projektu, w którym miałem walczyć ze swoimi zbędnymi kilogramami – opowiada o swoich problemach celebryta.

Jak podają media, jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej, a problemy finansowe mężczyzny są znacznie poważniejsze. Na licytację komorniczą trafić miało już jego mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

Co prawda pozytywnie myślący Bilguun zapowiada, że się nie podda i „jak każdy mężczyzna, ma w sobie silny instynkt przetrwania i chęć poradzenia sobie z przeciwnościami losu”. Jednak wszystkie te dramaty wydają się wyjątkowo poważne.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  2. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  3. Kiepscy bez niego nigdy by nie powstali. Przed śmiercią nie miał nic
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

Zobacz również