TVN na swoim koncie ma wiele wypromowanych osobistości telewizyjnych oraz celebrytów, którzy dzięki jednej, pojedynczej roli wybili się na lata, a widzowie ich pokochali. Teraz okazuje się, że jeden z gwiazdorów jest bardzo poważnie chory, najgorsze jest jednak to, że brakuje mu pieniędzy na kosztowne leczenie. 

TVN jako jedna z największych stacji telewizyjnych promowana jest przez całe grono najbardziej lubianych artystów w polskim show-biznesie. Odwdzięcza im się za to, wysyłając liczne zaproszenia do programów rozrywkowych oraz wspierając nawet w najtrudniejszych momentach.

Teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja dotycząca jednego z ulubionych gwiazdorów stacji. Jeszcze do niedawna oglądały go miliony widzów uwielbiających jego charakterystyczne poczucie humoru i styl bycia, a teraz okazuje się, że mężczyzna jest bardzo poważnie chory i nie ma pieniędzy na długotrwałe i kosztowne leczenie.

Gwiazda TVN ciężko chora

Bilguun Ariunbaatar zasłynął dzięki występom w dawnej produkcji Szymona Majewskiego, gdzie pokazywał się jako reporter nieistniejącej mongolskiej telewizji „U1 BATOR”. Mężczyźni zaprzyjaźnili się ze sobą i później wspólnie prowadzili również program TVN „HDw3D Telewision” oraz współpracowali przy tworzeniu show „Szymon na żywo”. W ostatnim czasie gwiazdor nie ma jednak łatwego życia – jego nazwisko znalazło się na głośnej liście klientów „dilera gwiazd”, jego kanał na YouTube się nie wybił, a on sam coraz rzadziej jest zapraszany do różnych projektów. Jakby tego było mało, wykryto u niego bardzo poważną chorobę.

– W czerwcu lekarze zdiagnozowali u niego piodermię zgorzelinową, chorobę, przez którą gwiazdor do dziś ma ogromną ranę w nodze. Kilka miesięcy później po raz kolejny trafił do szpitala, tym razem z powodu zapalenia płuc. Do tego cierpi na depresję – informuje „Super Express”.

Choroba jest bardzo poważna, najgorsze jest jednak to, że mężczyzna nie ma pieniędzy na odpowiednie leczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Milionerzy: Szokujące kulisy programu. Widzowie nie mieli o tym pojęcia

Bilguun nie ma pieniędzy na leczenie

– Od wielu miesięcy zmagam się z problemami zdrowotnymi. Nie mają one żadnego związku z wizerunkiem imprezowicza, którego to media chcą we mnie widzieć. (…) Na dłuższy czas musiałem zaniechać treningów w Reprezentacji Artystów Polskich oraz zrezygnować z wielu zleceń i propozycji, które do tej pory były moim stałym źródłem dochodu. Moja aktywność fizyczna została ograniczona do minimum. To było także powodem nagłej rezygnacji z projektu, w którym miałem walczyć ze swoimi zbędnymi kilogramami – opowiada o swoich problemach celebryta.

Jak podają media, jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej, a problemy finansowe mężczyzny są znacznie poważniejsze. Na licytację komorniczą trafić miało już jego mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

Co prawda pozytywnie myślący Bilguun zapowiada, że się nie podda i „jak każdy mężczyzna, ma w sobie silny instynkt przetrwania i chęć poradzenia sobie z przeciwnościami losu”. Jednak wszystkie te dramaty wydają się wyjątkowo poważne.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  2. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  3. Kiepscy bez niego nigdy by nie powstali. Przed śmiercią nie miał nic
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć