włamywacze
Fot. Facebook/Krzysztof Sawicki
Mikołaj Pilecki - 24 Grudnia 2018

Bandyci wtargnęli do domu słynnej dziennikarki TVN! Zgotowali koszmar jej i rodzinie

TVN od lat już prezentuje prognozę pogody, którą prowadzi Dorota Gardias. Niestety gwiazda nie ma tyle szczęścia w życiu osobistym, co w zawodowym. Niedawno, tuż przed świętami, jej dom został okradziony po raz drugi w ciągu kilku lat. Dziennikarce zgotowano prawdziwy koszmar.

TVN współpracuje z Gardias od wielu lat i za sprawą tej właśnie stacji dziennikarka została gwiazdą. Mająca status celebrytki osobowość telewizyjna cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko ze strony mediów. Ponad trzy lata temu do domu jej i jej ukochanego włamali się przestępcy, którzy weszli przez wybitą szybę. Skradziono wówczas biżuterię i inne cenne przedmioty. Dla Doroty Gardias była to trauma, która poskutkowała wyprowadzką. Gwiazda zamieszkała wówczas w wynajętym mieszkaniu, z dala od napadniętej willi jej partnera Krzysztofa Sawickiego.

Gwiazda TVN ponownie okradziona

Po dłuższej przerwie od warszawskiego Wilanowa, w granicach którego znajduje się wspomniana willa, gwiazda zdecydowała się na powrót. Niedługo cieszyła się jednak spokojem. Trzy dni temu doszło do ponownego włamania do wartego 2,5 miliona złotych domu. Bandyci szabrowali w najlepsze, gdy jego mieszkańców nie było w środku. Na ten moment nie wiadomo, co udało im się wynieść i jakie spowodowali straty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTY POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
- Wczoraj po godzinie 20, w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny. Panowie - bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policja, to tylko kwestia czasu. Za pomoc w odnalezieniu sprawców nagroda - napisał na Facebooku rozwścieczony Krzysztof Sawicki.

Związek Gardias i Sawickiego

Gwiazda TVN około trzech lat temu rozstała się z mężem, Piotrem Bukowieckim. Po rozejściu się z ojcem jej córki Hani dziennikarka zaczęła się spotykać z Krzysztofem Sawickim. Niewiele potrzeba było czasu, by sprowadziła się do jego domu w Wilanowie. To właśnie ta willa została już dwukrotnie splądrowana przez złodziei, niewykluczone, że tych samych. Tym razem jednak zaistniała szansa na ich odnalezienie, a wszystko za sprawą obecności systemu monitoringu,który nagrał całe zajście.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się. Fani są zrozpaczeni
  2. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  3. Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby
  4. Gargantuiczny skandal! TVP atakuje muzeum Auschwitz
  5. Rydzykowi się powodzi! Trzymajcie się krzeseł, wiemy ile zarobiła Telewizja Trwam
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
źródło: pudelek.pl/Facebook.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News