Gwiazda TVN walczy z rakiem. Jej rozrywające serce zdjęcie po chemioterapii krąży w sieci

Gwiazda TVN walczy z rakiem. Jej rozrywające serce zdjęcie po chemioterapii krąży w sieci Źródło: player.pl

Gwiazda TVN zmaga się z nowotworem. Jedna ze stałych gości formatu "Dzień Dobry TVN" wyznała ostatnio, że zdiagnozowano u niej raka. Fani stacji są poruszeni, a zdjęcie, które zamieściła chora celebrytka potrafi złamać serce.

TVN był miejscem, dzięki któremu Anna Puślecka zdobyła wielką popularność. To właśnie ona przez lata prowadziła kąciki modowe w telewizyjnym formacie śniadaniowym, pokazując Polakom niesamowite stylizacje. Niestety, ale życie lubianej gwiazdy porannej audycji przybrało niespodziewanie przykry bieg. Puślecka zachorowała na nowotwór. Zdjęcie celebrytki, podejmującej walkę o swoje życie jest iście poruszające.

Gwiazda TVN zachorowała na raka. Smutna historia Anny Puśleckiej

Przez wielu, Puślecka w trakcie swojej kariery uznawana była za jedną z najważniejszych postaci w polskiej modzie. Z jej porad stylistycznych skorzystało bardzo wielu przedstawicieli krajowego show-biznesu, a także zwykłych Polaków, którzy bardzo chętnie słuchali celebrytki w prowadzonym przez nią kąciku modowym. Niestety, ale znana z występowania w telewizji specjalistka modowa na jakiś czas zniknęła ze stacji. Fani, zastanawiający się, co działo się przez ten czas z gwiazdą, otrzymali odpowiedź. Puślecka zachorowała na raka.

- Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on mnie. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale “franca”, którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem “wyleczyć się i zapomnieć” – napisała na swoim Instagamie Puślecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chora gwiazda wraca do telewizji

Poważna choroba nie przeszkodziła Puśleckiej wrócić do prowadzenia kąciku z poradami modowymi. Wręcz przeciwnie, gwiazda wprost tryska optymizmem i ma nadzieję, że uda się jej wrócić do pełni zdrowia. Aby pokazać swoją radość z powrotu do pracy, ekspertka w zakresie ubraniowych trendów zamieściła poruszające zdjęcie po chemioterapii, z równie wzruszającym podpisem.

- Dziś po raz pierwszy w nowym, wizerunkowym wydaniu w Dzień Dobry TVN. Dziękuję za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie – napisała pod fotografią Puślecka

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  2. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  3. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  4. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  5. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą


    Źródło: Kozaczek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News