Dopiero teraz ta informacja przedostała się do mediów. 42-letnia gwiazda TVN jest w zaawansowanej ciąży

Dopiero teraz ta informacja przedostała się do mediów. 42-letnia gwiazda TVN jest w zaawansowanej ciąży Źródło: youtube.com/Telemagazyn

Gwiazda TVN zdecydowała się wyjawić bardzo ważną nowinę - spodziewa się dziecka. Długo ukrywała tę informację, jednak w końcu opowiedziała o wszystkim mediom. Wiek przyszłej mamy może niektórych zaniepokoić, bowiem aktorka jest już po 40.

TVN zapewne wiedział przed innymi, że jedna z ich aktorek nosi dziecko pod sercem. Informacja o ciąży zazwyczaj jest bardzo radosną wiadomością, w tym przypadku jednak pojawia się kilka wątpliwości. Fani mogą być zasmuceni tym, ze ich ulubiona artystka zapewne na jakiś czas zniknie z ekranów, a inni martwią się wiekiem gwiazdy. 

Gwiazda TVN wyznała, że już od dawna spodziewa się dziecka. Zaskoczyła fanów

Uwielbiana przez Patryka Vegę aktorka oraz znana miedzy innymi z hitu TVN "Chyłka. Zaginięcie" Kasia Warnke udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Show". Postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim błogosławionym stanie, w jakim jest już od jakiegoś czasu.

Artystka i jej mąż, Piotr Stramowski, bardzo chcieli powiększyć rodzinę. Jak wspomina gwiazda, długo starali się o dziecko. Nie zniechęcali się nieudanymi próbami, wciąż mieli nadzieję, że w końcu się uda. Okazało się, że mieli rację, a Kasia Warnke z radością opowiedziała o przyszłości, jaka ją czeka.

- Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę - stwierdziła.

Ciąża po 40. dla wielu osób jest powodem do zmartwień. Aktorka zajmuje swoje stanowisko

Gwiazda seriali TVN długo zwlekała z przekazaniem tej informacji mediom. Podobno pierwszą osobą spoza rodziny, jaka dowiedziała się o ciąży, był Patryk Vega. Stało się tak, bo artystka musiała odmówić udziału w najnowszym filmie reżysera.

Wśród społeczeństwa wciąż panuje przekonanie, że późne macierzyństwo niesie wiele zagrożeń zarówno dla zdrowia matki, jak i dziecka. Wiele się słyszy o zwiększonym ryzyku urodzenia niemowlęcia z zespołem Downa czy ciężkim przebiegu ciąży. 

Jak pokazuje przykład 42-letniej Kasi Warnke, wcale nie musi tak być. Aktorka czuje się dobrze i nie przejmuje się swoim wiekiem. Była zdeterminowana, aby w końcu zostać mamą. Nie zraziły jej ani stereotypy, ani długie starania. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz otwarcie przyznaje, że jest antyfeministką. „Uwielbiam być adorowana”
  2. Ola Kwaśniewska dostawała listy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Show

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News