Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Konieczne było podanie morfiny

Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Konieczne było podanie morfiny Źródło: Instagram.com/Malwina Wędzikowska

TVN nie poinformował widzów o smutnej chorobie, z jaką zmaga się jedna z gwiazd stacji. Okazuje się, że kobieta w ostatnim czasie trafiła do szpitala. Fani wyrażają swoje współczucie.

TVN często korzysta z usług jednej z gwiazd, która zawsze stara się robić wszystko dla dobra innych celebrytów. Kobieta zajmuje się dbaniem o to, by każda ze znanych osób występujących w programach popularnej stacji wyglądała doskonale. Teraz jednak producenci będą musieli radzić sobie bez niej. Widzowie wyrażają wielki żal po dowiedzeniu się o strasznej chorobie i przekazują słowa wsparcia.

Malwina Wędzikowska nie należy do celebrytek, o których w naszym kraju rozmawia się codziennie. Gwiazda telewizji TVN często występuje jednak w programach oglądanych przez tysiące Polaków, przyczynia się również do tego, by inne show, w którym sama nie występuje, były zorganizowane najlepiej, jak jest to możliwe. W najbliższym czasie jednak czeka ją przymusowa przerwa od pracy.

Gwiazda TVN trafiła do szpitala

Gwiazda pracuje w telewizji TTV, która jest powiązana ze stacją TVN. Wędzikowska prowadzi tam program Druga twarz, jednak drugim bardzo ważnym zajęciem w ostatnich tygodniach była dla niej pomoc przy produkcji Tańca z Gwiazdami. Kobieta odpowiadała za ubiór i charakteryzację uczestników i jurorów, bywała na planie przy każdym odcinku. Widzowie głośno chwalili jej ciężką pracę, dzięki której gwiazdy wyglądały doskonale.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Wędzikowska musiała trafić do szpitala z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Gwiazda telewizji nie mogła poradzić sobie z bólem i potężnym osłabieniem, do którego doszło w wyniku natłoku obowiązków. Potrzebna była pomoc lekarzy, którzy potrafili pomóc celebrytce wrócić do dobrej dyspozycji.

Gwiazda postanowiła skorzystać z Instagrama, by skomentować ostatnie wydarzenia z jej życia. Wędzikowska podzieliła się fotografią ze szpitala, na której widać, że czuje się znacznie gorzej, niż zazwyczaj.

TVN nie informuje o chorobie gwiazdy

- A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka, morfina, dexak, pyralgina, lignokaina, Ślepnąc od świateł to przy tym pikuś. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę - mówi gwiazda, odnosząc się do popularnego w ostatnim czasie serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziękuję Wam za słowa wsparcia. Wasze wiadomości pełne empatii mają siłę na „Potęgę Posępnego Czerepu” i dziś już chodzę. Ale jak wrócę… to zapłoną miasta całe - dodała celebrytka, odnosząc się do wsparcia fanów, którzy licznie komentowali jej zdjęcia, życząc jej powrotu do zdrowia.

Już niebawem jednak Malwina Wędzikowska ma dojść do siebie. W najbliższym czasie powinna wrócić na plan, by kontynuować pracę przy swoich projektach.

  1. Śmierć legendarnej gwiazdy TVP przeraża! Do dziś nie wyjaśniono wielu okoliczności
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł