Gwiazda TVN kończy karierę! Co się stało?
Mateusz Wysokiński - 18 Grudnia 2018

Gwiazda TVN kończy karierę! Co się stało?

TVN wypromował bardzo wiele znanych postaci. Wśród nich nie brakuje osoby aktora, który dzięki swoim kultowym rolom zyskał sobie wielką przychylność i uznanie wśród gwiazd polskiego show-biznesu. Teraz gwiazdor ogłosił, że postanawia przerwać swoją karierę. Co stoi za tak radykalną decyzją?

TVN był miejscem, w którym przyszły gwiazdor zagrał jedną ze swoich pierwszych ról. W serialu Julia w 2011 roku zagrał rolę "Szczoty", aby rok później znów pojawić się w lubianej telewizji, gdzie zagrał w serialu "Przepis na życie." Te role oraz kilka innych sprawiło, że Piotr Stramowski został bardzo rozchwytywanym aktorem. Miłośnikiem jego talentu został Patryk Vega, który zaczął obsadzać go w pierwszoplanowych rolach swoich największych, kinowych hitów. Mężczyzna w swojej karierze zagrał role w Pitbullu, Botoksie, czy Kobietach Mafii. Pomimo tak dużej rozpoznawalności i naprawdę wielu propozycji zawodowych, mężczyzna zdecydował się zawiesić swoją karierę aktorską. Co stoi za tą decyzją?

TVN. Były gwiazdor stacji kończy karierę

Piotr Stramowski ma za sobą bardzo pracowity 2018 rok. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy mężczyzna zagrał aż w siedmiu produkcjach. Pomimo tego, że słynny artysta zaczął zdobywać coraz to większy rozgłos, to postanowił podjąć całkowicie zaskakującą decyzję o zawieszeniu swojej działalności w filmie. - Potrzebuję zrobić sobie reset i trochę zastanowić się nad miejscem, w którym jestem, i nad tym, w którą stronę iść dalej – przyznał aktor w rozmowie z dziennikiem Fakt.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Co jest przyczyną odejścia Stramowskiego?

Okazuje się, że rosnąca popularność aktora i jego rozpoznawalność była dla niego największym problemem. Uporczywe życie gwiazdy, w które ingerowały media, fani, a także portale internetowe zdawały się bardzo męczyć mężczyznę. Jak sam mówi, musi teraz dać sobie czas na odpoczynek i przemyślenie dalszych kroków w swojej karierze, a także musi dać czas fanom, aby mogli za nim zatęsknić - Jestem trochę stęskniony takiego normalnego życia, bycia incognito. Chcę ponadrabiać rzeczy, którymi się ostatnio przestałem zajmować. Mam listę seriali do obejrzenia i książek, które lezą na półce od roku – powiedział Stramowski. Aktor nie podał jeszcze informacji, kiedy możemy spodziewać się jego powrotu i czy ma plany zawodowe na 2019 rok.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  2. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
  3. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News