Gwiazda TVN przewidziała katastrofę smoleńską. Miała szokujący, proroczy sen

Gwiazda TVN przewidziała katastrofę smoleńską. Miała szokujący, proroczy sen

Katastrofa smoleńska po dzień dzisiejszy budzi wielkie kontrowersje nie tylko wśród Polaków. W ostatnim wywiadzie jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show emitowanego przez telewizję TVN wyznała, że przewidziała tę wielką tragedię. Opowiedziała o swoim szokującym, proroczym śnie.

TVN w swojej ramówce ma wiele programów, które bardzo szybko stały się prawdziwymi hitami. Bez wątpienia w swoim czasie jednym z nich był "Big brother", który wzbudzał wiele kontrowersji. Jedną z najlepiej zapamiętanych uczestniczek była Maja Frykowska, o której zrobiło się głośno po pamiętnych scenach w jacuzzi. Po udziale w programie Frykowska na długie lata zniknęła ze świata show-biznesu, jednak teraz powróciła zupełnie odmieniona.

Katastrofa smoleńska: gwiazda telewizji TVN miała szokujący, proroczy sen

Frykowska po swoim powrocie ogłosiła, że jest teraz gorliwą katoliczką i przeszła gruntowną zmianę, jeżeli chodzi o jej światopogląd. Nawrócenie celebrytki wywołało niemałe poruszenie w mediach, ponieważ większość Polaków zapamiętała ją jako kogoś zupełnie innego. Doszło do tego, że niektórzy nie uwierzyli w jej słowa, ale celebrytka niemalże w każdym wywiadzie opowiada o swojej przyjaźni z Bogiem. Jednak teraz Maja Frykowska wyznała coś, co zaskoczyło wszystkich. Celebrytka opowiedziała o swoim śnie, który okazał się straszliwym proroctwem. Wedle jej słów, w swoim śnie zobaczyła tłum ludzi ubranych na czarno, stojących na Placu Piłsudskiego, którzy pogrążeni byli w żalu i płakali. Gdy udała się z tym do wróżki, to usłyszała, że jest to wywołane tym, iż mieszka na obszarze, gdzie mieściły się obozy dla Żydów. - Pamiętam, że raz przyśniło mi się, że z lotu ptaka widzę tłum ludzi zbierających się pod krzyżem na placu Piłsudskiego w Warszawie. Wszyscy byli ubrani na czarno i płakali. Opowiedziałam o tym wróżce, a ona mi zaczęła tłumaczyć, że mieszkam w miejscu, gdzie były obozy dla Żydów i to dusze zmarłych do mnie przychodzą - wyznaje gwiazda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nieoczekiwanie już po kilku dniach Frykowska otrzymała od tej samej wróżki telefon, w którym kobieta przyznała się do błędów. Okazało się bowiem, że sen celebrytki był wizją katastrofy smoleńskiej, która miała miejsce właśnie tego dnia co rzeczony telefon. Czyżby Maja Frykowska faktycznie przejawiała nadnaturalne zdolności? Jeżeli tak, to czy miała jeszcze jakieś inne wizje? Niestety gwiazda nie zdradziła już tych informacji, ale bez wątpienia u wielu osób, na samą myśl, pojawiła się gęsia skórka.Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  2. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  3. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  4. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  5. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł