TVN przy produkcji swoich największych show współpracuje z gwiazdami ze światowego topu. Jedna z nich wkroczyła właśnie w bardzo ważny okres swojego życia. Postanowiła zażegnać konflikt w swoim małżeństwie, nad którym ciąży widmo jej przeszłości.

TVN już jakiś czas temu zaskarbił sobie serca telewidzów zainteresowanych modelingiem za sprawą programu „Top Model”. Prym w tej produkcji wiedzie oczywiście Joanna Krupa, która zasiada w jury i decyduje o losach uczestników.

Znana modelka udała się niedawno w bardzo ważną podróż ze swoim małżonkiem. Ale nawet w takim momencie towarzyszy jej widmo poprzedniego małżeństwa.

Gwiazda TVN ratuje swoje małżeństwo

Joanna Krupa pomimo dwóch miesięcy od swojego ślubu rzekomo mierzy się z pierwszym kryzysem małżeńskim. Douglas Nunes jest podobno bardzo bardzo zazdrosny o wszystko co wiąże się z jej byłym mężem. Do tego stopnia, że nawet miał wyrzucić jej bieliznę.

– Douglas obdarowuje ją nowymi kompletami. Po prostu źle czuł się z tym, że tamte rzeczy zdzierał z Joasi Romek. Według niego, byłego męża Joanny jest ciągle za dużo w ich życiu. Dodatkowo Romek ostatnio zamieszkał z mamą Krupy i wciąż interesuje się pieskami, które adoptował z Asią gdy byli małżeństwem – zdradza informatorka Faktu.

Do tego doszło wiele napięć związanych z organizacją nowego życia rodzinnego i znalezienia czasu dla siebie.

– Wyznam, że chociaż pierwsze tygodnie były jak z bajki, to teraz zaczyna dochodzić do głosu proza życia. Szukanie domu i staranie się o dziecko są stresujące. Chcemy mieć to za sobą, ale czujemy, że sprawy toczą się naprawdę szybko. Czasami nas to przerasta. Tak, kłócimy się. Po prostu oboje mamy za dużo obowiązków i wyzwań – przyznała Joanna Krupa.

Jednak już pod koniec października znana modelka wiedziała, co trzeba zrobić, aby sytuacja wróciła do normy.

– Powinniśmy zostawić to wszystko i pojechać w podróż poślubną, żeby móc wrócić do okresu sprzed zaręczyn, gdy nie myśleliśmy o przyszłości i byliśmy w sobie zakochani – powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

Douglas Nunes okazując swoją zazdrość może mieć nie lada problem podczas tego odłożonego miesiąca miodowego. Wszystko ze względu na to, jak wyglądały podróże Joanny, kiedy u jej boku był jeszcze Romain. Modelka nie krępowała się rozgrzewać do czerwoności nie tylko swojego ówczesnego męża.

Czy wszystko przebiegło zgodnie z planem Krupy? Oczywiście czas pokaże, ale trudno nie wróżyć kolejnych małżeńskich konfliktów w momencie, kiedy mąż przejawia aż tak dużą troskę o zerwanie więzi z przeszłością.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Martyna Wojciechowska wpadła w szał! Nie wytrzymała fali krytyki
  2. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  3. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę 
  4. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli
  5. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

Zobacz również