Wielka miłość gwiazdy TVN dobiegła końca? Powalające doniesienia mediów

Wielka miłość gwiazdy TVN dobiegła końca? Powalające doniesienia mediów Źródło: .

Gwiazda TVN z trudem godzi wymagającą, a zarazem pasjonującą pracę z uczuciem, które żywi do ukochanego. Media kolorowe wieszczą, że napięty kalendarz podróżników stawia ich relację pod sporym znakiem zapytania.

TVN i praca przy dużych projektach stacji dały Martynie Wojciechowskiej sławę i rozpoznawalność. Uchodząca za symbol kobiecej niezależności podróżniczka nie przestaje angażować się w poznawanie świata. Ma to jednak swoją cenę. 

Gwiazdy TVN w podróżniczych rozjazdach. Media: Nie sprzyja to ich związkowi

Wojciechowska pozostaje w związku z Przemysławem Kossakowskim. Oboje połączyła pasja do podróży. Nie da się jednak ukryć, że to Wojciechowska wciągnęła w świat rodzimego show-biznesu partnera, który był swego czasu nawet wymieniany w gronie prowadzących nowej edycji "Big Brother".

Para pozostaje jednak oddana podróżniczej pasji. Sęk w tym, że to co ich połączyło, może być też zwiastunem kryzysu w ich relacji. Jak pisze Pomponik.pl życie w rozjazdach nie sprzyja związkowi, zwłaszcza z perspektywy partnera.

- Zachowujemy dużą autonomię, nie pracujemy razem. Połączenie naszych kalendarzy to prawdziwa ekwilibrystyka. To jest bardzo kłopotliwe, często się mijamy - przytacza niedawną wypowiedź Kossakowskiego portal Pomponik.pl.

Martyna realizuje kolejny z odcinków cyklu "Kobieta na krańcu świata", Kossakowski z kolei pracuje nad sezonem programu "Wtajemniczenie". Dwójka jest pochłonięta na maksa wizją podróżniczego przekazu, co nie zmienia faktu, że praca w dwóch różnych rejonach świata nie sprzyja bliskości i umacnianiu więzi.

- Zastanawiam się, kiedy mi się wyczerpie ten limit szczęścia - zastanawia się dziennikarz.

Portal sugeruje też istotne różnice w podejściu Wojciechowskiej i Kossakowskiego do wspólnej przyszłości. O ile gwiazda TVN uwielbia brylować w dużym mieście, to Kossakowski czuje się zdecydowanie lepiej w podlaskiej głuszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Warszawskie zatory drogowe. Po doświadczeniu Kalkuty wiem, że może być gorzej, ale to nie znaczy, że tęskniłem - napisał z pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie mężczyzna, który z chęcią wraca na polskie peryferia. 

Czy para dojdzie do porozumienia w tej kwestii? Trudno wyobrazić sobie rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego, zwłaszcza przez pryzmat wspólnej pasji.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Kim jest mąż Kasi Tusk? Nie uwierzycie, czym naprawdę się zajmuje! Donald na to pozwala?
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Dzieci nie żyją

źródło: Pomponik

Następny artykuł