Gwiazda TVN wzbudziła sensację
YouTube - tvnpl
Piotr Bernaciak - 14 Maja 2019

Gwiazda TVN wzbudziła ogromną sensację. Aktorka ukrywa ciążę?

TVN może cieszyć się umowami z wieloma znanymi aktorami i aktorkami, którzy należą do najbardziej znanych twarzy w polskim show-biznesie. Jedna z gwiazd doprowadziła do wielkiej sensacji za sprawą swojego ostatniego zachowania. Wiele osób podejrzewa, że jest w ciąży.

TVN tworzy co roku kilka filmów i seriali, które okazują się być wielkimi hitami. Występują w nich aktorzy, którzy należą do absolutnej czołówki gwiazd polskiego filmu. Nie da się ukryć, że popularna stacja regularnie stara się inwestować pieniądze w kolejne produkcje, bo przynosi to spore zyski dzięki wielkiej oglądalności, zarówno w ramówce popularnej telewizji, jak i w kinach.

Agnieszka Dygant, która niewątpliwie może być uznawana za jedną z największych gwiazd, które od wielu lat kojarzone są niemal wyłącznie z działalnością TVN, wywołała ostatnio sporą sensację, gdy pojawiła się na pewnej uroczystości. Wiele osób zwróciło uwagę na pewien szczegół, który wydaje się bardzo interesujący. Niektórzy uważają nawet, że już niebawem doczekamy się radosnych wieści związanych z gwiazdą telewizji.

Szpak ujawnia gorzka prawdęSzpak ujawnia gorzką prawdę. Dlatego dwa lata temu przegrał EurowizjęCzytaj dalej

Gwiazda TVN może być w ciąży

Znana aktorka pojawiła się kilka dni temu na jednym z pokazów mody, który został zorganizowany w Warszawie. Kobieta pojawiła się i wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów, choć nie zdążyła nawet wypowiedzieć ani jednego słowa. Uwagę dziennikarzy przyciągnął nietypowy ubiór celebrytki, który pozwolił widzom nabrać pewnych przypuszczeń. 

Wszystko przez kreację, która pozwoliła przypuszczać, że znana aktorka znana między innymi z serii "Listy do M." może być w kolejnej ciąży. Jej sukienka była tego dnia wyjątkowo luźna, przez co część obecnych na miejscu zaczęła przypuszczać, że gwiazda chce zwyczajnie ukryć swój ciążowy brzuszek. Kobieta szybko postanowiła odnieść się do tych rewelacji. Rzadko możemy spodziewać się tak zdecydowanych deklaracji.

- Nie komentuję takich informacji - powiedziała krótko aktorka, jednoznacznie odcinając się od plotek. Udało jej się nie odpowiedzieć na pytanie, jednak kwestia prawdopodobnej ciąży pozostaje otwarta. Niektórzy już teraz twierdzą, że taki komentarz ze strony popularnej aktorki tylko podsyci plotki, które będą pojawiać się w kolejnych miesiącach.

Aktorka seriali TVN nie komentuje doniesień prasowych

W ostatnim czasie Dygant wycofała się nieco z show-biznesu, starając się poświęcić więcej czasu rodzinie. Jej syn Xawery skończył dopiero dziewięć lat, a jeszcze niedawno musiał radzić sobie ze strajkiem nauczycieli. Aktorka zadbała o swojego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

pogrzebPobyt w tym kraju, to jak pchanie się na własny pogrzeb. Tutaj wszystko chce cię zabićCzytaj dalej

Znajomi celebrytki anonimowo mówili wcześniej, że nie planuje ona powiększyć rodziny, jednak plany mogły się zmienić. Jej związek z Patrickiem Yoką trwa już od dziewięciu lat, a niektórzy fani dziwią się, że gwiazda kojarzona ze stacją TVN dalej nie zdecydowała się na drugie dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda DDTVN walczy z okropnym rakiem piersi. Dziennikarka opublikowała rozdzierający serce wpis. Będziecie płakać
  2. Kolejny cios dla Agaty Dudy! Hanna Lis BEZ LITOŚCI zgniotła pierwszą damę. Takie słowa aż wstyd powtórzyć na głos! 
  3. Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli"
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

taniec z gwiazdami"Taniec z gwiazdami" odmienił życie Joanny Mazur. Okazuje się, że nie jest jedynaCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News