Były już mąż ujawnia szokujące kulisy małżeństwa z gwiazdą TVN. "Żyła na mój koszt, traktowała mnie jak BANKOMAT"

Były już mąż ujawnia szokujące kulisy małżeństwa z gwiazdą TVN. "Żyła na mój koszt, traktowała mnie jak BANKOMAT" Źródło: .

TVN wypromował wiele gwiazd, które dzięki stacji zdobyły sławę i pieniądze. Jedna z nich w ostatnim czasie rozstała się z partnerem, z którym była zaledwie rok. Postanowił on powiedzieć prawdę o kulisach ich związku. Napisał piosenkę, której słowa zna już cały Internet.

TVN to stacja, która stworzyła wiele hitowych produkcji. Szczególna uwaga widzów skoncentrowana był na te związane z branżą modową - "Top Model" i "Project Runaway". Modelka i projektantka kojarzona z drugim programem niedawno rozstała się ze swoim mężem.

Ich związek nie był najwyraźniej usłany różami. Były partner postanowił przedstawić kilka faktów na temat tego małżeństwa w dość nietypowy sposób.

Gwiazda TVN upokorzona przez byłego męża

Liliana Pryma to celebrytka, która kojarzona jest głównie z programem "Project Runaway". W showbiznesie zasłynęła dzięki swojemu unikalnemu talentowi. Jest uznaną, polską projektantką. Tworzyła między innymi dla La Mania (marka odzieżowa należąca do Joanny Przetakiewicz), a wcześniej także odbywała staże w prestiżowych firmach związanych z branżą modową.

Jej sukcesy obiły się w mediach szerokim echem. Od teraz portale plotkarskie z wielkim zainteresowaniem na bieżąco śledzą życie Liliany, aby zwęszyć kontrowersyjne tematy. Właśnie przydarzyła się ku temu okazja, bowiem niedawno Pryma rozwiodła się z Charliem Oleksym.

Jako pierwszy o całej sprawie doniósł Super Express, który przeprowadził wywiad z byłym partnerem Liliany.

 - To prawda, nie jesteśmy już razem. Wszystko, co mam do powiedzenia pod adresem Liliany, bez trudu można usłyszeć w moich piosenkach - powiedział dla tabloidu Oleksy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Postanowiliśmy prześledzić twórczość byłego męża Liliany Prym. Okazało się, że faktycznie w poszczególnych zwrotkach znajdują się nawiązania do byłego związku mężczyzny.

 - (...) Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem (...) - brzmi jeden z wersów utworu pt. "Lecę" autorstwa Charliego.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź projektantki. Na swoim Instagramie odniosła się do ataku ze strony byłego męża.

 - (...) Od wielu lat pracuję po 16 godzin dziennie. Bo wierzę w wypracowane a nie dane, wierzę w modę, kocham to co robię i wierzę w siłę marzeń. I tak biegnę. Sama zapracowałam na każdą swoją kolekcję i wiem, ile mojej pracy kosztował każdy sukces. Nikt mi nic nie dał, nic nie przepisał i nie zasponsorował. Taka jest prawda. I tak jest i dziś, kiedy dostaję cios od najbliższych. Owszem, popełniam błędy, i w projektowaniu, i w miłości. Bywa, że źle lokuję swoje uczucia i zaufanie. I dostaję cios. Ale wtedy, tak jak dzisiaj, biegnę dalej, bo wierzę w ciężką pracę i wiem, że samo się nie zrobi. Dlatego robię swoje. Projektuję kolejną kolekcję - czytamy w przepełnionym emocjami wpisie Prymy.

Czy doczekamy się "odbicia piłeczki" ze strony Charliego?

Fot.: instagram/lilianprym

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Bogumiły Wander! Najważniejszy mężczyzna w życiu gwiazdy TVP cierpi na nieuleczalną chorobę. Nie można mu już pomóc
  2. Maciek z "Klanu" ma siostrę bliźniaczkę. To PIĘKNA dziewczyna! Nie uwierzycie, czym się zajmuje na co dzień
  3. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News