Gienek Loska tvn
screen/youtube/Wroclove2012
Patryk Korzec - 26 Lutego 2019

Jest przełom ws stanu zdrowia Gienka Loski

TVN ma pod swoimi skrzydłami wielu genialnych muzyków. Jednym z nich jest Gienek Loska, którego stan zdrowia w ostatnim czasie obserwowały miliony. Jego śpiączka była gigantycznym ciosem, teraz jednak pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Właśnie nastąpił prawdziwy przełom dotyczący jego sytuacji zdrowotnej.

TVN przez lata swojej działalności wypromował wielu genialnych artystów. Jednym z nich jest Gienek Loska, który swoją muzyczną działalność rozpoczął w 1990 roku. Wraz z Andrejem Makarewiczem założył blues rockową formację Seven B. Pełnił w niej rolę wokalisty, jednak marzyła mu się poważniejsza kariera. Z tego powodu w 2004 raku po raz pierwszy zdecydował się stanąć przed kamerami w kultowym programie TVP - "Szansa na sukces". Wykonał tam piosenkę "Ja ogień, Ty woda", jednak wtedy jeszcze nie spełniło się jego marzenie o ogólnopolskiej karierze. 

W 2010 roku po raz kolejny zdecydował się wystąpić w telewizji w programie "Mam talent!", jednak dopiero rok później, dzięki formatowi TVN "X-Factor", który wygrał, udało mu się wybić i zdobyć upragnioną sławę. Jego karierę obserwowały miliony, w maju 2018 roku jednak pojawiły się przerażające informacje. Gienek Loska wybrał się na Białoruś i doznał tam rozległego wylewu krwi do mózgu. Od tamtej pory pozostawał w śpiączce, ale teraz pojawił się przełom w sprawie stanu jego zdrowia.

m jak miłośćRozpaczliwe nagranie aktorki "M jak Miłość". Popłakała się na żywoCzytaj dalej

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia gwiazdy TVN

Na profilu Polskiej Fundacji Muzycznej na Facebooku opublikowano wpis dotyczący najnowszych informacji ws. stanu zdrowia gwiazdy TVN. 

- W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Gienek przechodził kompleksowe badania i zabiegi w szpitalach w Brześciu oraz Berezie, dzięki czemu można było zaktualizować i wdrożyć nowe metody leczenia. Co prawda, wkrótce po powrocie do domu zachorował na zapalenie płuc i powtórnie trafił do szpitala, ale dzielnie z tego wyszedł i już jest dużo lepiej - możemy przeczytać. 

Okazuje się, że Nowy Rok Gienek Loska spędził w szpitalu, lecz był w dobrej formie i otaczali go bliscy mu ludzie. 

- Dzięki Waszemu wsparciu i hojnym sercom Gienek ma zapewnione to, co w tym momencie jest niezbędne do jego zdrowienia i rehabilitacji czyli niezbędne leki, odpowiedni, własny sprzęt medyczny, środki pielęgnacyjne, masaże, no i przede wszystkim czułą opiekę kochających bliskich - czytamy dalej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka KotulankaAgnieszka Kotulanka zmarła nagle. Dziś wiemy, że przemilczała dramaty!Czytaj dalej

Wciąż potrzebna jest pomoc

Choć w sprawie jego zdrowia nastąpił prawdziwy przełom i w końcu sytuacja zaczęła się poprawiać, ciągle konieczna jest kosztowna rehabilitacja. 

- I choć proces leczenia będzie długotrwały, a potrzeby, także te finansowe, duże, to jesteśmy pewni, że damy radę w dalszym ciągu mu pomagać, bo przecież zawsze możemy na Was liczyć.
Najważniejsze, że Gienek walczy i wie, że go w tym wspieramy - zaznaczają przedstawiciele Polskiej Fundacji Muzycznej.

Dalej podany został nr konta, na który można przekazywać datki na pomoc piosenkarzowi oraz metodę, dzięki której można przekazać na jego leczenie 1% swojego podatku. 

- W dalszym ciągu prowadzimy zbiórkę na specjalne konto 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019 - Gienek Loska, oraz poprzez SMS o treści Gienek pod nr 79567, zbieramy też 1% dla Gienka - czytamy. 

Post kończy się zapewnieniem, że jedna z wolontariuszek znowu jest u gwiazdy TVN i na bieżąco będzie przekazywać wieści o jego zdrowiu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Widzów wbiło w ziemię. Mega gwiazda TVN odchodzi ze stacji!
  3. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

 

świat według kiepskichKosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News