Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"

Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" Źródło: youtube/sekielski/

TVN już dziś wyemituje najgłośniejszy film ostatnich dni. Telewidzowie, którzy jeszcze nie widzieli dokumentu Sekielskiego będą mieli okazję obejrzeć go w piątek wieczorem. Niewykluczone, że odbije się to jeszcze głośniejszym echem.

TVN zdecydował się na dość odważny krok i już dziś wieczorem puści na swojej antenie dokument "Tylko nie mów nikomu". Jest to dla wszystkich niemałe zaskoczenie, bowiem film wzbudził wiele kontrowersji, co już przyniosło różne skutki. Dziś wieczorem miliony zasiądą przed telewizorami, by zmierzyć się z prawdą na temat ofiar pedofilów w sutannie.

Dokument Sekielskiego już dziś na TVN 

W telewizji TVN już dziś - 17 maja - o godzinie 23:00 zostanie wyemitowany ponad 2-godzinny film Sekielskiego "Tylko nie mówi nikomu", który porusza kwestię pedofilii w Kościele. Temat niezwykle kontrowersyjny, zdaniem wielu osób został ujęty w idealny sposób. Materiał przedstawia ofiary molestowania, które opisują, jak ich życie wyglądało w tamtym czasie i jak wygląda teraz. Co więcej, dochodzi do konfrontacji pomiędzy nimi, a sprawcami w sutannie. 

Dotychczas dokument widniał jedynie na portalu YouTube, mimo to obejrzało go już ponad 18 milionów osób. Dzięki emisji w telewizji grono to powiększy się zapewne o kolejne miliony, co spowoduje, że powstanie jeszcze więcej dyskusji wokół niego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielkie poruszenie wokół filmu 

Warto wspomnieć, że dokument wywołał ogromne poruszenie wokół widowni, która już miała okazję go zobaczyć. Opinie na jego temat są naprawdę skrajne, co powoduje niemałe burze w trakcie wymiany zdań. Dodatkowym zaskoczeniem w tej kwestii w ostatnim czasie był fakt, że film uznano za na tyle kontrowersyjny, że zakazano jego publicznego odtwarzanie w barach, restauracjach itp. Dopilnować wszystkiego mają funkcjonariusze policji, których zadaniem jest natychmiastowa interwencja, gdy tylko ktoś nie dostosuje się do reguł.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: TVN24

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News