Dziennikarz TVN brutalnie pobity! Prawicowcy wpadli w amok

Dziennikarz TVN brutalnie pobity! Prawicowcy wpadli w amok

TVN wysłało swojego dziennikarza na autorskie spotkanie publicysty związanego z Radiem Maryja. Właśnie podano informacje, że mężczyzna został brutalnie pobity. 

TVN jest jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. W swoich szeregach zatrudnia wielu dziennikarzy i reporterów, którzy uczestniczą we wszystkich najważniejszych wydarzeniach obywających się w naszym kraju oraz poza jego granicami. Właśnie pojawiła się informacja, że jeden z czołowych reporterów TVN został dotkliwie pobity podczas autorskiego spotkania z prawicowym publicystą, który mocno związany jest z Radiem Maryja.

Dziennikarz TVN brutalnie pobity

Dziś odbyło się autorskie spotkanie organizowane przez katolicką księgarnię "Sursum Corda" w Poznaniu z prawicowym publicystą, Stanisławem Michalkiewiczem, który bardzo mocno związany jest z Radiem Maryja. Niedawno głośno było o nim w kontekście skandalicznej wypowiedzi, w której obraził ofiarę księdza-pedofila. Podczas spotkania pojawiła się grupa osób, która nie chciała doprowadzić do spotkania. Na miejscu wybuchła poważna szarpanina, w której ucierpiał jeden z redaktorów TVN24 obecny na miejscu. Jak relacjonował "Głos Wielkopolski", jeden z uczestników spotkania miał krzyczeć do dziennikarza: "Jesteś ch*jem, a nie dziennikarzem", druga osoba natomiast przedrzeźniała skandujące kobiety. Na zamieszczonym poniżej filmie opublikowanym na Facebooku przez Martę Karasińską widać całą sytuację.

Kontrowersyjne spotkania z publicystą

Nie jest to jedyne spotkanie ze Stanisławem Michalskiewiczem - ma on ich zaplanowanych jeszcze kilka, m.in. we Wrocławiu, Krakowie oraz Łodzi, a wszystkie bojkotowane są przez Poznański Strajk Kobiet, który otwarcie zachęca do protestów w kolejnych miastach. Skandal wokół mężczyzny wybuchł w momencie skomentowania przez niego wyroku Sądu Apelacyjnego dotyczącego milionowego odszkodowania dla kobiety, która została zgwałcona jako dziecko przez księdza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne ku*wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj - mówił mężczyzna. Poszkodowana kobieta pozwała publicystę. Jak na razie nie podano żadnych informacji na temat stanu zdrowia dziennikarza oraz odniesionych przez niego obrażeń. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kwaśniewski nie chce być szantażowany. Nie wytrzymał, ma dość
  2. Spore problemy Polsatu. Miał być sukces, jest klapa
  3. Kaczyński przeszedł samego siebie. Co się z nim dzieje?
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Masz dużo możliwości!
  5. KOŃ UPADŁ W CENTRUM KRAKOWA, OD RAZU WRÓCIŁ DO PRACY. OBURZAJĄCA OPINIA WŁADZ MIASTA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News