Dziennikarka DDTVN zmaga się ze strasznym nowotworem. Nie poddaje się, wyznanie gwiazdy rozrywa serca

Dziennikarka DDTVN zmaga się ze strasznym nowotworem. Nie poddaje się, wyznanie gwiazdy rozrywa serca Źródło: .

TVN od dawna emituje znany popularny program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Jedna z prowadzących program, zmaga się teraz z ciężką chorobą.

TVN wstrzymało na chwilę oddech. Była współpracowniczka stacji, Anna Puślecka musi zmagać się z poważną chorobą. Znana była z prowadzenia śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN" oraz specjalistycznego programu lifestyle'owego na TVN Style. 

Prezenterka o swojej chorobie opowiedziała w wywiadzie dla serwisu Plejada, w rozmowie ze swoim byłym kolegą z TVN - Marcinem Cejrowski, obecnie redaktorem naczelnym portalu plotkarskiego.

TVN - była prezenterka stacji, walczy z nowotworem

Jak Anna Puślecka przyznała w wywiadzie - ostatecznie o chorobie dowiedziała się stosunkowo niedawno, bo na początku kwietnia 2019 roku. Jak się okazało - prezenterka choruje na raka piersi.

Puślecka jak tylko wykryła niepokojący objaw - zgłosiła się do lekarza. Jak sama przyznała - dzięki programom o zdrowiu, przy których realizacji brała udział, wiedziała, że odpowiednio wcześnie wykryty nowotwór jest uleczalny. Prezenterka przyznaje, że mimo iż jej matka zmarła na raka, nie obawiała się choroby. Kobieta badała się regularnie i prowadziła zdrowy tryb życia, unikając papierosów czy alkoholu.

Anna Puślecka chce przełamać temat tabu

Prezenterka miała nadzieję, że uda się fakt o chorobie zachować w tajemnicy.

- W Polsce chorowanie na nowotwór jest obciążone jakimś ogromnym piętnem. Za granicą wiele razy słyszałam, że wcześnie wykrytą zmianę leczy się niemal jak grypę. [...] W świecie mody chorowanie jest niemodne, a zwłaszcza na "taką" chorobę. To nie na miejscu. To oznaka słabości i złego gustu. - przyznała Puślecka w rozmowie z Plejadą.

Mimo tego przyznaje, że ukrycie choroby wymagałoby od nie "zaszycia się w jaskini". Prezenterka przyznała, że chciałaby przełamać tabu i mimo choroby żyć jak zdrowa osoba. Chciałaby dać przykład innym kobietom i zachęcić je do badań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ostatnio rozmawiałam z jedną z koleżanek z branży mody - przyznała mi się, że dawno nie robiła mammografii i nigdy nie robiła podstawowego badania, jakim jest USG brzucha. Dobiega pięćdziesiątki… No to może teraz zrobi do cholery! Przypilnuję jej - stwierdziła Puślecka.

Prezenterka ma za sobą już dwie chemie. Jak sama przyznała - samo leczenie nie jest problemem, gorsze jest samopoczucie już po nim. Puślecka nie ma zamiaru przychodzić na leczenie w dresach, stwierdziła, że chce zachowywać się, jakby szła na zwyczajny zabieg i ubiera się do lekarza jak na wyjście z domu. Wychodzi ubrana elegancko, w szpilkach.

Mimo choroby prezenterka planuje pozostać aktywna zawodowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!


Źródło: Plejada

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News