Burza po relacji na żywo w TVN! Dziennikarka była wściekła

Burza po relacji na żywo w TVN! Dziennikarka była wściekła

TVN jak co roku prowadził relację z festiwalu Przystanek Woodstock, który od tego roku przyjął nazwę Pol'and'Rock. Podczas transmisji doszło do - według wielu - skandalicznego zajścia, którego ofiarą padła nieświadoma prezenterka. Nagranie wywołało prawdziwą burzę w internecie.

Przystanek Woodstock wywołuje mieszane emocje od wielu lat. W internecie nie brakuje osób, które co roku biorą w nim udział oraz tych, które nigdy w życiu nie wezmą w nim udziału. To, co się teraz stało, bez wątpienia nie pomoże w kreowaniu pozytywnego wizerunku całej imprezy. Podczas relacji prowadzonej przez telewizję TVN, dziennikarka została nieoczekiwanie "zaatakowana" przez jedno z uczestników.

Dziennikarka TVN "zaatakowana" podczas transmisji

Nagranie, jak i zdjęcia z całego zajścia momentalnie obiegły Internet, wywołując falę krytyki pod adresem mężyczny, który bez zgody dziennikarki pocałował ją na wizji. Dodatkowo niektórym widzom przeszkadza fakt, że ze studia w Warszawie było słychać śmiech wywołany tym zajściem. - Ustalmy jedno. Sytuacja, w której obca osoba całuje Cię bez Twojej zgody, nie jest normalna. To molestowanie seksualne. Aha, uprzedzając pytania - nie, nie mam poczucia humoru. Molestowanie seksualne to forma przemocy ze względu na płeć. Molestowanie seksualne nie jest śmieszne - komentuje dr Sylwia Spurek. Wiele osób podziela stanowisko dr Spurek uznając zachowanie chłopaka za niedopuszczalne i karygodne. W komentarzach można znaleźć wiele wiadomości mówiące wręcz o tym, że dziennikarka powinna spoliczkować go za takie zachowanie. - Gdyby mnie spotkało takie coś, to dostałby prosto w mordę - pisze oburzona internautka. - Wykastrować zwyrodnialca - dodaje kolejna.

Dlaczego Woodstock zmienił nazwę na Pol'and'Rock?

Nazwa Przystanek Woodstock funkcjonowała przez 23 lata. Niestety, amerykańska agencja chciała narzucić na organizatorach komercjalizację festiwalu, na co nie chciał się zgodzić Jurek Owsiak. W ten sposób został zmuszony do zmiany nazwy, która została zarejestrowana i posiada do niej wszelkie prawa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Zdruzgotana gwiazda Polsatu pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała jej przyjaciela

PRZECZYTAJ: Zdjęcie Gessler wywołało burzę. Co się jej stało?! „Wygląda okropnie”

PRZECZYTAJ: TVP wyrzuci uwielbianego gwiazdora?! Potajemne, nocne spotkanie prezesa

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

fot. twitter.com fot. wikimedia.org fot. wikipedia.org źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News