Rozenek-Majdan przeżywają trudne chwile. Miliony złotych przepadły, koszmar

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali wypromowani przez TVN na największe obecnie gwiazdy stacji. Ich wspólny program od samego początku zdobył niesamowitą oglądalność, a para celebrytów cieszyła się nie tylko wzrostem popularności i rozwojem kariery, ale także coraz większymi zarobkami. Teraz ich miliony przepadły, dla nich to prawdziwy koszmar.

TVN zaoferował Radosławowi Majdanowi i Małgorzacie Rozenek-Majdan propozycję nie do odrzucenia - po ich wielkim sukcesie w "Azja Express" stacja zaproponowała parze celebrytów wspólny program. "Iron Majdan" okazało się wielkim hitem. Idąc za ciosem ucieszony Radosław postanowił zainwestować w coś nowego - stworzył własną markę perfum VABUN, a następnie odważnie nową firmę wprowadził na giełdę. Akcje spółki miały rewelacyjny start - w bardzo krótkim czasie osiągnęły niemal 300 procentowy wzrost. Niestety, szczęśliwa passa nie trwała długo. Teraz na światło dzienne wychodzi informacja, że Radek w ciągu kilku tygodni stracił miliony!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają poważne kłopoty, teraz stracili miliony złotych!

Spółka Majdana na giełdzie NewConnect odnotowuje w ostatnim czasie coraz większe straty i nie zapowiada się, żeby to był koniec. Akcje firmy poszybowały drastycznie w dół - nikt nie spodziewał się takiej dramatycznej sytuacji w firmie, która dopiero co zadebiutowała z rewelacyjnym startem. Z 13,2 mln zł majątku początkowego, Radkowi Majdanowi pozostało "zaledwie" 4,3 mln złotych. Gwiazdor TVN stracił więc prawie 9 mln złotych, co dla większości ludzi jest kwotą niewyobrażalną! Z pewnością jednak małżeństwo Majdanów brało pod uwagę taką możliwość, a bankructwo im nie zagraża. Żona przedsiębiorcy gorąco wspiera męża i nie wątpi w to, że odbije się on nawet w tak ciężkiej sytuacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle tonie we łzach. To koniec miłości jak z bajki, wstrząsające fakty
  2. Fani linczują Popka, tego mu nie wybaczą! "Wypi***alaj z tym czerwonym śmieciem!"
  3. Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety
  4. Nie zrozumiesz tego tekstu, jeśli nie jesteś właścicielem kota. Nawet się nie staraj
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News