Prywatny dramat gwiazdy TVN. Okrutna choroba rujnuje jej życie

Prywatny dramat gwiazdy TVN. Okrutna choroba rujnuje jej życie Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNStyle

TVN słynie z licznych produkcji, które przyciągają tysiące widzów. W przypadku Top Model są to miliony fanów. Sukces programu to charyzmatyczni jurorzy, którzy od lat znani są w show-biznesie. Jedna z gwiazd ostatnio poinformowała o problemach, które jej towarzyszą. Są bardzo poważne.

TVN często inspiruje się programami z zachodu. Powstają więc nowe produkcje, które oparte są na zagranicznych kontraktach. W przypadku Top Model stacja korzysta z amerykańskiej licencji. W programie występują uczestnicy, którzy chcą w przyszłości swoją karierę związać z modelingiem. Od jurorów zależy to, czy Top Model będzie ich pierwszym krokiem do sukcesu. Jednym z jurorów jest oczywiście najpopularniejsza, polska modelka, a także aktorka - Joanna Krupa. W mediach głośno było, gdy ta podzieliła się wieścią o swojej chorobie. Czy schorzenie przekreśli jej szanse na dziecko?

TVN - jurorka Top Model nie może zajść w ciążę

Joanna Krupa gdyby chciałaby zostać mamą, to z powodu choroby, czyli Hashimoto (rodzaj zapalenia tarczycy), jest to ciężkie do wykonania. Najnowsze wyniki badań, którym się poddała, praktycznie wykluczają, że ta kiedykolwiek zostanie mamą, co jest bardzo smutne. Lekarze zalecają jej ostrożność. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM - Joanna ma od lat zdiagnozowaną chorobę Hashimoto. Jest właśnie w trakcie kuracji hormonalnej, bo niedawno na jej tarczycy pojawiły się nowe guzki. Jeden z lekarzy w USA powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko. Przy tym schorzeniu w jej wieku bardzo ciężko będzie utrzymać ciążę. Bezpieczniej dla Joanny byłoby, jakby zrezygnowała w ogóle z macierzyństwa - podzieliła się z "Faktem" przyjaciółka Joanny Krupy. Choć jej szanse są naprawdę niewielkie to ta nie chce się poddać. Media podają, że kilka lat temu zamroziła swoje jajeczka. Ma to jej umożliwić ewentualne zajście w ciążę za pomocą metody in vitro, gdyby naturalne poczęcie ostatecznie okazało się niemożliwe. Takie rozwiązanie, które gwiazda poważnie bierze pod uwagę, nie wydaje się dla niej być złe. Być może los wynagrodzi jej ową przezorność. ZOBACZ TAKŻE

  1. Rodzice Agnieszki Chylińskiej NIE WIERZYLI w córkę? "Dla matki byłam artystką ze spalonego teatru"
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Viva!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News