Gwiazda TVN ukrywała to od 6 miesięcy! Właśnie wszystko się wydało, współczujemy

Gwiazda TVN ukrywała to od 6 miesięcy! Właśnie wszystko się wydało, współczujemy Źródło: Fot. YouTube/TVN Style

TVN jest jedną z największych i najbardziej popularnych stacji telewizyjnych w Polsce. Fani niezwykle współczują obecnie gwieździe wypromowanej przez nadawcę, która przez 6 miesięcy ukrywała przed światem bardzo przykre fakty. Ostatecznie wszystko wyszło jednak na jaw.

TVN nawiązało współpracę z Dorotą Gardias w 2006 roku. Początkowo gwiazda pojawiała się jedynie w serwisach pogodowych na kanale meteorologicznym, a później przeszła także na główną antenę. Widzowie bardzo polubili piękną, zawsze uśmiechniętą pogodynkę, która pojawiała się także w wielu popularnych programach rozrywkowych, takich jak "Taniec z gwiazdami" oraz "Azja Express".

TVN: Dorota Gardias pół roku temu przeżyła trudne chwile, wszystko ukrywała

Największą radością Gardias jest oczywiście nie praca, ale jej 6-letnia córeczka Hanna. Dziewczynka pochodzi ze związku pogodynki z Piotrem Bukowieckim. Miłość pary nie przetrwała jednak próby czasu, a gwiazda rozpoczęła układanie sobie życia u boku nowego partnera, Krzysztofa Sawickiego. Mężczyzna jest sprzedawcą samochodów, a Gardias poznał podczas jednego z rajdów. Para wyglądała na niezwykle zgraną i kochającą. Sawicki ze sporym oddaniem miał opiekować się córeczką pogodynki z poprzedniego związku. Jak się jednak niestety okazało, pół roku temu w życiu Gardias zaszły naprawdę zadziwiające zmiany, które dopiero dziś ujrzały światło dzienne.

Fani współczują Dorocie Gardias, która rozstała się z partnerem

Menadżer prezenterki stacji TVN ujawnił bowiem w krótkim wywiadzie dla magazynu "Świat i Ludzie", że para podjęła decyzję o rozstaniu, a pogodynka wyprowadziła się z domu, gdzie wspólnie mieszkali. Tego nie spodziewał się chyba nikt, nawet znajomi oraz rodzina Sawickiego i Gardias, którzy byli ponoć naprawdę zaskoczeni takim obrotem spraw.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szczególne współczucie wobec pogodynki wykazali także wierni fani, śledzący od lat jej zawodowe poczynania. Jak przyznają w komentarzach na portalach informacyjnych oraz społecznościowych, życzyli parze wiele szczęścia i miłości. Mieli bowiem nadzieję, że Gardias znalazła wreszcie mężczyznę, przy którym będzie mogła spokojnie spędzić resztę życia. Jak się jednak okazało, nie będzie nim Krzysztof Sawicki. Publiczność zastanawia się także, w jaki sposób gwieździe udało się przez tak długi czas utrzymać rozstanie w tajemnicy. Celebryci zazwyczaj otwarcie dzielą się bowiem z mediami oraz fanami podobnymi doniesieniami. Dorota Gardias ewidentnie chciała jednak uporządkować swoje życie po rozstaniu bez zbędnego szumu wokół swej osoby.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?
  4. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  5. Agnieszka Kotulanka bardzo tego chciała. Jej dzieci mocno to przeżyły
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News