Wstrząsające informacje, 82 osoby nie żyją. Gwiazda TVN w centrum ktastrofy

Wstrząsające informacje, 82 osoby nie żyją. Gwiazda TVN w centrum ktastrofy Źródło:

TVN jest jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych, która jakiś czas temu wypromowała na swą twarz Darię Ładochę. Trenerka kulinarna przeżyła właśnie niezwykle trudne chwile, gdyż została uwięziona na wyspie Lombok ze swoją rodziną po trzęsieniu ziemi. O tych niecodziennych wydarzeniach opowiedziała na InstaStory.

Ładocha jest znana widzom przede wszystkim ze swych występów w stacji TVN oraz reklamach popularnej sieci supermarketów. Udało jej się więc zebrać dużą grupę obserwatorów, którzy chętnie obserwują jej konta na portalach społecznościowych.

TVN: Ładocha przeżyła koszmar na wyspie Lombok

Z profilu na Instagramie trenerki kulinarnej dowiedzieliśmy się właśnie, że utknęła ona na wyspie Lombok w Indonezji po poważnym trzęsieniu ziemi. Przypomnijmy, że z jego powodu zginęło już prawie 100 osób, a 5 razy więcej trafiło do szpitali. ZOBACZ TAKŻE: Katastrofa lotnicza na Alasce. Wśród ofiar Polacy - Nic nam się nie stało. Musieliśmy trochę uciekać, ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Na wyspie Lombok już teraz 82 osoby zginęły, 500 rannych w szpitalach. Na Lomboku podstawiają kolejne samoloty, aby ludzie, którzy tam są, mogli opuścić wyspę - opowiedziała Ładocha na InstaStory. ZOBACZ TAKŻE: Załamany Kaczyński nad trumną największej damy. „Nic nie przywróci jej życia” - Uciekanie w środku nocy z dwójką dzieci bez butów, bez bagażu, bez paszportu, nawet bez koszulki to naprawdę wielkie przeżycie, ale to daje do myślenia, że w życiu liczą się tylko chwile - dodała także gwiazda.

Co się dzieje na wyspie Lombok?

Jak poinformowało RMF FM, na wyspie Lombok pozostaje jeszcze 4 Polaków. Wiadomo, że nic im się nie stało i na razie są bezpieczni.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News