TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent

TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent Źródło: fot. pixabay.com/WikiImages

TVN przekazał właśnie potworne informacje o kataklizmie, który uderzył już w kontynent. Ewakuacja ma dosięgnąć ponad miliona mieszkańców. Takiej tragedii nie przewidywano od lat.

TVN poprzez swój portal internetowy, jak i pasmo informacyjne poinformował właśnie o gigantycznym kataklizmie, który uderzył w wybrzeże Indii. Potężny cyklon niesie ze sobą potworne zniszczenia, których finalny wymiar jest wprost niewyobrażalny. Porywiste wiatry i ulewne deszcze już teraz wymusiły ewakuację ponad miliona osób z terenów, które są najbardziej narażone. Jednak to dopiero początek.

TVN donosi o uderzeniu cyklonu Fani

Coraz częściej dobiegają do nas informacje z całego świata o potężnych burzach i anomaliach pogodowych, których siła jest wprost niewyobrażalna dla zwykłego człowieka. Co więcej, naukowcy ostrzegają, że wraz z dalszymi zmianami klimatu tego typu cyklony jak Fani będą się pojawiać coraz częściej, a możliwe jest również to, że pojawią się jeszcze silniejsze.

Na ten moment wiadomo o ponad milionie osób ewakuowanych z najbardziej zagrożonych terenów, w które uderzył Cyklon. Dodatkowo nad wybrzeżem indyjskiego stanu Orisa pojawił się on znacznie wcześniej, niż podejrzewano, a tak silnego cyklonu nie widziano w tym rejonie świata od ponad 20 lat.

Przewidywano, że Fani pojawi się nad wybrzeżem dopiero wieczorem, a okazało się, że uderzył już o 8:00 rano czasu lokalnego. Ulewne deszcze sprawiły, że ulice znalazły się pod wodą dosłownie w mgnieniu oka, a dodatkowo wiatr im towarzyszący wieje z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety obszar ten jest bardzo często nawiedzany przez tego typu kataklizmy, ale większość z nich jest znacznie słabsza niż Fani. Cyklon o podobnej sile, który pojawił się nad stanem Orisa 20 lat temu, doprowadził do śmierci przeszło 10 tysięcy osób. Jak na razie nie pojawiły się żadne informacje o ofiarach śmiertelnych cyklonu Fani, jednak na ten moment praktycznie niemożliwym jest oszacowanie zniszczeń, jakie może wywołać. Na miejscu pracują straże, a rząd zaangażował w działania także armię.

Miejmy nadzieję, że ten nie przyniesie ze sobą tak ogromnej ilości ofiar. Niestety tak okropne momenty są dowodami na to, że człowiek w starciu z siłami przyrody nadal jest na przegranej pozycji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

 

źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News