Reklama
Chylińska chciała się zabić! Wstrząsająca, druzgocąca prawda Źródło: Screen YouTube
Reklama

Chylińska chciała się zabić! Wstrząsająca, druzgocąca prawda

TVN i jego gwiazda - właśnie wyszedł najbardziej wyczekiwany wywiad w tym roku. Agnieszka Chylińska mówi, jak wyglądało jej życie, opowiada, kim tak naprawdę jest. Takiego wywiadu w Polsce jeszcze nie było. Gwiazda jest szczera do bólu.

Reklama

TVN może się pochwalić najbardziej szczerą gwiazdą w Polsce. Wszyscy doskonale znamy Agnieszkę Chylińską. Piosenkarka od wielu lat jest na polskiej scenie muzycznej i daje swoim fanom zawsze to, czego oczekują. Chociaż z rozwydrzonej dziewczyny zamieniła się w poukładaną, czasem zbuntowaną kobietę, dalej ma rzeszę fanów i ta zmiana przypadała im do gustu.

Wywiad jakiego jeszcze nie było

Większość z nas postrzega piosenkarkę jako "twardą babkę", która nie da sobie w kaszę dmuchać. W tym wywiadzie Chylińska pokazuje prawdziwą siebie, jej drugą twarz, którą znają tylko jej najbliżsi. Takiego wywiadu jeszcze w Polsce nie było. Kilka historii wstrząsnęło widzami. Na początku gwiazda TVN wyznała, że od zawsze chciała być normalna i szczęśliwa, ale nie udawało się to. Kuba Wojewódzki spytał, co najgłupszego Agnieszka Chylińska zrobiła w miłości. Wokalistka zaskoczyła swoją odpowiedzią. - Oddałam kiedyś swoje całe serce, komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar i może dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem, mam problem z otworzeniem się i mam problem z tym, żeby na hasło "kocham cię" zareagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość, to już mnie nie ma - stwierdziła.
Reklama

Gwiazda TVN Agnieszka Chylińska mówi, że chciała się zabić

To bardzo szczere wyznanie gwiazdy, ale nie ono było najbardziej zatrważające. W dalszej części wywiadu Agnieszka Chylińska o życiu jako gwiazda. Stwierdziła, że to wszystko zaczęło się zbyt wcześnie i nie była na to gotowa. Stwierdziła, że pierwsze lata jej zespołu O.N.A. to były dramatyczne przeżycia, gdzie nie raz chciała się zabić.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tutaj nie było opiekuna, tutaj trzeba było grać, trzeba było śpiewać jak najlepiej. Moi koledzy byli bardzo bezwzględni, oni oczekiwali ode mnie 100%, a oni byli już 20 lat na scenie, a ja nie miałam ani jednego miesiąca przepracowanego. Ja nie miałam wtedy tak mądrego agenta, jakiego dzisiaj mam, czyli Joanny. Po prostu otaczałam się ludźmi, którzy głównie zajmowali się tym, żeby po prostu z tej gówniary trzepać hajs. Pierwsze depresje, załamania nerwowe, próby samobójcze, to były pierwsze lata O.N.A. - powiedziała Chylińska. Gwiazda miała naprawdę ciężkie początki, powiedziała także, że w jej życiu pojawili się faceci, alkohol i narkotyki. Nie była tą osobą, którą jest teraz, a to wszystko dzięki jej agentce Joasi, która wspiera ją od wielu lat i pomaga, kiedy tylko tego potrzebuje. Mimo to wiadomość o jej próbie samobójczej wstrząsnęła widzami, którzy obejrzeli wywiad.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oto co ojciec przekazał Martynie Wojciechowskiej. Tak, zgadliście dokładnie o co chodzi
  2. Bohdan Smoleń zostanie uczczony w wyjątkowy sposób. Płakać się chce
  3. Szymon Majewski nie może się pozbierać. Śmierć najbliższej osoby zmieniła wszystko
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?