Właśnie osiągnięto apogeum żenady w "Big Brotherze". Patologia, uczestniczy wszystko udają?

Właśnie osiągnięto apogeum żenady w "Big Brotherze". Patologia, uczestniczy wszystko udają? Źródło: YouTube - tvnpl

TVN kilka tygodni temu zaprezentował widzom nową edycję Big Brothera, popularnego reality show, które po latach wróciło do komercyjnej stacji. Program od początku nie cieszy się wysoką oglądalnością. Widzowie twierdzą, że show osiągnęło właśnie granice wszelkiej żenady.

TVN kreował nowy sezon "Big Brothera" na najgorętszą premierę tej wiosny. W zapowiedziach słyszeliśmy, że widzowie po raz kolejny będą śledzić losy uczestników pierwszego w Polsce reality show z wypiekami na twarzach. Okazało się jednak, że program został zupełną klapą i nie może liczyć na wysoką liczbę oglądających. Niektórzy zastanawiali się nawet, czy producenci nie zdecydują się na wstrzymanie dalszej rejestracji przygód mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Kolejni ludzie odwracają się od programu w związku z wydarzeniami, do których właśnie doszło. Wydawało się, że wszelkie granice żenady w show telewizji TVN zostały już przekroczone, jednak każdego dnia uczestnicy udowadniają nam, że wciąż są w stanie nas zaskoczyć. Niestety nie jest to zaskoczenie pozytywne.

Program TVN okazał się wielką klapą

Nowa edycja programu Big Brother miała być najważniejszą częścią ramówki TVN tej wiosny. Producenci ciężko pracowali nad tym, by widzowie mogli śledzić każdy ruch uczestników znanego show, ale póki co ich starania nie zostały docenione. Ludzie twierdzą raczej, że póki co zachowania osób zamkniętych w domu nie skupiają zainteresowania.

Przez dłuższy czas w domu nie działo się nic ciekawego, uczestnicy narzekali na wszechobecną nudę, a niektórzy poważnie rozważali nawet odejście z programu. Widzowie twierdzili, że jest to bardzo widoczny znak, że powinno dojść do poważnych zmian, by program mógł cieszyć się zwiększoną oglądalnością.

Ostatnie zachowania uczestników przekroczyły jednak granice żenady. Wydawało się, że program nie może być mniej interesujący, jednak producenci swoim kolejnym pomysłem potwierdzili, że nie mają pomysłu na to, co zrobić z zapowiadanym hitem, który okazał się wielką wpadką.

TVN nie ma pomysłu na swój program

Wczoraj mieliśmy okazję zaobserwować kolejne pomysły osób biorących udział w show na zabicie nudy. Niektórzy stwierdzili, że spróbują zrobić sobie śniadanie pomimo tego, że z domu zostały zabrane sztućce. Po chwili każdy z obecnych wcielił się w rolę aktora z telenoweli i odgrywał scenę z wybranego serialu, co wyglądało groteskowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łukasz, który kilkanaście dni temu obwieścił widzom, że jest homoseksualistą, postanowił zażartować sobie wspólnie z koleżanką i udawał uprawianie seksu. To również wywołało głównie politowanie u osób, które zdecydowały się na śledzenie losów uczestników. Wydaje się, że w ten sposób oglądalność będzie spadać dalej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Bogumiły Wander! Najważniejszy mężczyzna w życiu gwiazdy TVP cierpi na nieuleczalną chorobę. Nie można mu już pomóc
  2. Maciek z "Klanu" ma siostrę bliźniaczkę. To PIĘKNA dziewczyna! Nie uwierzycie, czym się zajmuje na co dzień
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News