Gwiazdor Big Brothera jest gejem. Ukrywa to przed innymi uczestnikami

Gwiazdor Big Brothera jest gejem. Ukrywa to przed innymi uczestnikami Źródło: YT/TVN

TVN w niedzielę wyemitował pierwszy odcinek programu "Big Brother". Ten z miejsca zgromadził przed telewizorami pokaźną publiczność. Charakterystyczni uczestnicy od początku zaczęli budzić ogromne kontrowersje. Jak się okazało - jeden z nich jest gejem, o czym sam poinformował w rozmowie z Wielkim Bratem.

TVN przywrócił na ekrany program "Big Brother". Wieść o nowych odcinkach podekscytowała fanów jeszcze zanim pierwszy epizod został w ogóle wyemitowany. Obecnie każdy kolejny odcinek radzi sobie pod względem oglądalności coraz lepiej. Dzieje się tak między innymi dzięki emocjonującym rozmowom, jakie mają miejsce w "Pokoju Zwierzeń".

Ostatnio jeden z uczestników wyjawił Wielkiemu Bratu swój tajemniczy sekret.

Dzieje się w TVN. Gwiazda "Big Brothera" wyznała, że jest gejem

Jeden z uczestników "Big Brothera" od samego początku zachowywał się podejrzanie. W końcu wprost zapytano go o jego orientację.

 - Czy jesteś gejem? - zapytali Łukasza Darłaka uczestnicy programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łukasz uciekał jednak od odpowiedzi lub kłamał mówiąc, że jest heteroseksualny. W pewnym momencie postanowił jednak przyznać się.

W pokoju zwierzeń chłopak powiedział "Wielkiemu Bratu" prawdę. Przyznał, że faktycznie, jest gejem, a właściwie osobą biseksualną ze wskazaniem na mężczyzn, ale na razie nie chciałby mówić tego innym uczestnikom. Boi się ich reakcji. Przed kamerami przyznał, że kiedyś odważy się na wyznanie, jednak do tego momentu - chciałby zaufać współmieszkańcom.

Pod jego nieobecność uczestnicy już bardzo dużo o nim plotkują. Otwarcie debatują na temat jego homoseksualizmu. Co najgorsze - nie robią tego w pozytywnym sensie. Wprost naśmiewają się z jego orientacji, za co z pewnością w przyszłości otrzymają reprymendę od samego "Wielkiego Brata".

Fot. Instagram/BigBrotherTVN7

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: Planeta

Następny artykuł