Jest aż tak źle? TVN rezygnuje z nadawania Big Brother raport

Jest aż tak źle? TVN rezygnuje z nadawania Big Brother raport Źródło: YouTube - tvnpl

TVN odważnie stawiał na promocję kolejnego sezonu Big Brothera, choć przez długie tygodnie wydawało się, że jest to kompletnie nieopłacalne. Stacja najwyraźniej zaczyna się jednak wycofywać ze swoich planów. Dowiedzieliśmy się, że zrezygnowano z ważnego dotąd programu.

TVN tej wiosny chciał wrócić do korzeni i postawić na powrót znanego programu, który przed laty cieszył się ogromną popularnością. Chodzi oczywiście o Big Brothera, który okazał się być wielką wpadką stacji. Widzowie nie interesują się losami uczestników, którzy dali się zamknąć w domu Wielkiego Brata, co sprawia, że musiało dojść do poważnych zmian. 

W ostatnim czasie podjęto decyzję o zakończeniu produkcji jednego z programów, który od samego początku towarzyszył reality show. TVN naraził się tym samym na głośną krytykę, jednak najwyraźniej zaniechanie dalszej produkcji było konieczne. Stacja póki co odcina się od komentarzy na temat powodów anulowania znanej produkcji, choć są one dość oczywiste.

TVN anulował program Big Brother raport

Kilka tygodni temu TVN zaprezentował widzom nową edycję reality show, które przed laty cieszyło się ogromną popularnością. Chodzi o Big Brothera, jeden z najbardziej znanych programów początku XXI wieku. Wiele wskazywało na to, że widzowie znów będą ochoczo oglądać kolejne przygody bohaterów znanego show.

Tak się jednak nie stało. Najwyraźniej oglądający uznali, że w programie nie dzieje się nic godnego uwagi, bo widownia stopniowo spada i wydaje się, że sytuacja będzie wyglądać podobnie w najbliższych tygodniach. Stacja potrzebowała więc bardzo radykalnych kroków, które pozwoliłyby na zmianę obecnie panujących warunków.

Stwierdzono, że potrzebne jest zmienienie nie samego programu, lecz formatu, który się nim zajmuje. Do tej pory był nim Big Brother raport, talk show emitowany w TVN7 w każdą sobotę. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme mieli okazję rozmawiać w nim o wszystkich zachowaniach uczestników, niejednokrotnie zapraszając również całą ich rodzinę.

TVN zmienia zasady tworzenia Big Brothera

Wydaje się, że program jest na dobrej drodze do tego, by stać się wielką kompromitacją komercyjnej stacji. Producenci nie chcą do tego doprowadzić za wszelką cenę, w związku z czym zdecydowali się na zmianę zasad towarzyszącym programowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już teraz wiemy, że zamiast Big Brother raport będziemy mogli oglądać dodatkowy odcinek pokazujący widzom zmagania uczestników, co najprawdopodobniej wynika również z preferencji widzów. Nie ukrywali oni, że wolą oglądać to, co robią osoby zamknięte w domu Wielkiego Brata, niż słuchać rozmów Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme z rodzinami uczestników, które nie były przesadnie interesujące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Córka Wiśniewskiego poszła w ślady ojca! Gdy dowiecie się, ile ma lat, oniemiejecie

źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News