Big Brother TVN - uczestniczka łamie zasady
screenshot/TVN
Sara Osiecka - 7 Kwietnia 2019

Nowa uczestniczka Big Brothera łamie wszelkie zasady jak Meghan Markle. Nie ma wstydu

TVN nie chce, aby nowa edycja reality show było nudna dla widzów, dlatego postanowił zawalczyć o wzrost oglądalności. Do domu została zaproszona nowa uczestniczka, która od razu zaczęła robić wszystko po swojemu. Zasady ma za nic, co udowodniła w bardzo odważny sposób. Niektórzy twierdzą, że pod tym względem zaskakująco przypomina księżną Meghan Markle.

TVN zdaje sobie sprawę, że widzowie narzekają na brak akcji w Domu Wielkiego Brata. Uczestnicy są zbyt spokojnie, brakuje dramatów i kontrowersji, dlatego gdy podjęto decyzję o dodaniu nowej uczestniczki do starego składu, zdecydowano się na prawdziwą buntowniczkę. To, co robi w show, odbiera mowę. Niektórzy jej łamanie zasad porównują do zachowania Meghan Markle na brytyjskim dworze.

Małgorzata Socha - kim jest jej mążMałgorzata Socha pokazała męża. Kim jest niesamowicie przystojny Krzysztof? (Zdjęcia)Czytaj dalej

TVN ma nową twarz. Kobieta jest bardzo niepokorna

Do programu Big Brother zawitała nowa uczestniczka, 27-letnia Magda Zając. Na co dzień mieszka w Roztoce, gdzie zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa rolnego o powierzchni 200 ha. Już we wczesnych latach życia miała wykazać zamiłowanie do wszelkich maszyn rolniczych i była blisko związana z przyrodą. Kiedy wraz z rodzicami przeniosła się na wieś, mogła się bez żadnych przeszkód oddać własnym pasjom.

Gdy tylko przekroczyła próg Domu Wielkiego Brata było widać, że czuje się doskonale. Nie był skrępowana, a pozostali domownicy zdawali się polubić kobietę. Przebojowa blondynka nie zamierza być jednak grzeczną dziewczynką. Tak jak Meghan Markle, z regulaminu i zakazów wybierze tylko te punkty, które ma ochotę przestrzegać. Widzowie TVNmogą mieć powody do radości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

na wspólnejAktorzy Na Wspólnej kiedyś i dziś. Szokujące przemianyCzytaj dalej

Największe jak do tej pory złamanie zasad programu Big Brother. Kobieta zachowała się bezwstydnie

Niepokorną naturę Magda pokazała bardzo szybko. Zapoznała się z  licznym regułami, jakie obowiązują uczestników, jednak gdy wieczorem postanowiła się wykąpać, zupełnie je zignorowała. Choć pozostałe uczestniczki ustaliły, że zawsze będą się kąpać w bikini, aby uniknąć skandalu, nowa mieszkanka postanowiła zrobić to po swojemu i wzięła prysznic nago.

Dziewczynie zupełnie nie przeszkadzała obecność kamer ani kolega, który był bardzo niedaleko. Zachowanie rolniczki jest oburzające, bowiem nie tylko zlekceważyła układ pozostałych uczestniczek show TVN, ale pokazała, że nie ma najmniejszych oporów przed publicznym obnażaniem.

Trzeba przyznać, że blondynka zaczęła swój pobyt w Domu Wielkiego Brata z przytupem. Być może Magda doda trochę rumieńców programowi Big Brother i w końcu widzowie TVN będą zadowoleni z tego, co widzą? 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Stanisława Celińska szczerze o nadwadze. „Tyłam, żeby mnie było więcej”
  2. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  3. Jako dziewczynka wzięła udział w "Od przedszkola do Opola". Dziś jest wielką gwiazdą estrady
  4. Polka jest żoną szejka. Opowiedziała, jak wygląda jej małżeństwo, to smutne
  5. Dieta jabłkowa podbija Internet. Schudniesz ekspresowo
  6. Siostra Julii Wieniawy jest przepiękna i ma wielki talent. Mało kto o niej wie (Zdjęcia)

ewa farnaJak zmieniła się Ewa Farna w ciąży? Będziecie zbierać szczęki z podłogiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News