Gwiazda TVN rozgrzała internet do czerwoności. Fani oniemieli, komentarz Anny Lewandowskiej mówi wszystko

Gwiazda TVN rozgrzała internet do czerwoności. Fani oniemieli, komentarz Anny Lewandowskiej mówi wszystko Źródło: instagram.com/omenaamensah/

Gwiazda TVN uwielbia dawkować emocje, lecz tym razem pokazała na co ją stać. Znienacka wrzuciła na swoje konto na Instagramie zdjęcia, których pozazdrościłaby jej sama Ewa Chodakowska i inne wysportowane ideały kobiet.

Prezenterka TVN wrzucając do sieci tak powalające zdjęcia zapewne spodziewała się słów zachwytu, lecz komentarze internautów przeszły jej oczekiwania. Zaczęły ją też komplementować takie osoby jak Anna Lewandowska, Anna Wędzikowska czy też Mariola Bojarska-Ferenc.

Gwiazda TVN wypoczywa w Indonezji. Uwielbia takie klimaty

Omenaa Mensah tylko dwoma zdjęciami sprawiła, że pół polskiego showbiznesu zaczęło podnosić szczękę z podłogi. Sympatyczna ulubienica widzów spowodowała także, że panowie o mało nie dostali zawału. I nie ma się czemu dziwić - wypoczywająca na rajskich wakacjach gwiazda pokazała się w całej okazałości.

Omenaa wraz ze swoim partnerem, Rafałem Brzoską, postanowiła zamienić chłodną, jesienną Polskę na gorącą Indonezję. Dziennikarka i prezenterka TVN wypoczywa teraz w Raja Ampat - ekskluzywnym hotelu w Papui. Gwiazda przebywa w północno-zachodniej części wyspy, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Ta część kraju jest też pełna zjawiskowych i często niezamieszkanych wysepek, które można podziwiać z pokładu motorówki. W otoczeniu zieleni i krystalicznie błękitnej wody Omenaa stała się obiektem sesji zdjęciowej wykonanej ręką partnera.

Omenaa Mensah pokazała się w skąpym czarnym bikini

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwa zdjęcia wykonane na tle charakterystycznych widoków podpisała: "Simply happy…fot.by moje Kochanie". Wiadomo już, kto odpowiada za iście profesjonalne ujęcia. Omenaa w rozwianych włosach, z kapeluszem na głowie i dużych okularach przeciwsłonecznych uśmiecha się do fotografa. Figurą dziennikarki zachwycona była między innymi Anna Lewandowska.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Oniemiałam. Co za ciało! Najlepsza - komplementowała Anna Lewandowska.

- Omi, jakie ciało! Uwielbiam!!! - wtórowała jej Anna Wędzikowska.

- A cycki jakie sterczące - pokazały się też niewybredne komentarze panów.

- Omena super‼️ - przyznała inna znana trenerka, Mariola Bojarska-Ferenc.

- Brak słów i ta figura... - podobnych komentarzy pełnych serduszek było jeszcze więcej.

Fot. instagram.com/omenaamensah/

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Instagram

Następny artykuł