Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"

Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"

TVN przyczyniło się do wypromowania wielu gwiazd. Nic więc dziwnego, że siedziba stacji jest chętnie odwiedzana przez artystów. Ostatnio jej gościem była Monika Brodka. Pod budynkiem czekała na nią jednak bardzo przykra niespodzianka.

TVN gościło w minioną sobotę wokalistkę Monikę Brodkę. Gwiazda pojawiła się w studio, aby promować najnowszy album MTV Unplugged. Piosenkarka od zawsze ceniła spokój i starała się unikać blasku fleszy. Tym razem nie było inaczej - po skończonej wizycie gwiazda chciała udać się do domu. Zdecydowała się opuścić studio TVN tylnym wyjściem, aby uniknąć aparatów i natarczywych łowców autografów. Przed budynkiem na Hożej w Warszawie czekała grupa jej fanów, która była bardzo rozczarowana zachowaniem artystki. Łowcy autografów dopadli Monikę Brodkę, kiedy wsiadała do taksówki. Ich celem nie było jednak otrzymanie autografu czy zrobienie uroczego selfie z gwiazdą. Fani, jeśli tak można ich nazwać, obrzucili wokalistkę wulgarnymi wyzwiskami. W ten sposób wyrazili swoje rozczarowanie faktem, że artystka za wszelką cenę unika obiektywów.

Monika Brodka zaatakowana pod siedzibą TVN. Słychać było wulgarne słowa

W sieci pojawiło się nagranie dokumentujący to oburzające wydarzenie. Gwiazda próbuje w spokoju wsiąść do taksówki, jednak towarzyszą temu ordynarne wyzwiska pod jej adresem. - Poj**ało się w główce! - krzyczał nieznany mężczyzna w stronę Moniki Brodki. Tych wyzwisk było znacznie więcej, dlatego większa część oburzającego nagrania została ocenzurowana. Artystka z pewnością nie będzie miło wspominała swojej wizyty w studio TVN. Ludzie, którzy kierowali w jej stronę wulgarne słowa, mieli tylko jeden cel: zdobyć kolejny autograf i zdjęcie znanej osoby. Trudno nazwać ich prawdziwymi fanami.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Monika Brodka nie od dziś unika mediów. Nie wszyscy to rozumieją

Monika Brodka słynie ze swojego zachowawczego podejścia do mediów. Od wielu lat unika blasku fleszy i trudno ją zobaczyć w telewizji śniadaniowej czy na ściance podczas imprezy. Artystka, która zdobyła sławę dzięki programowi Idol w telewizji Polsat, zawsze chciała odciąć się od mainstreamu i tworzyć bardziej ambitne kawałki. Od zawsze chciała być znana ze swojej twórczości, a nie z twarzy. Nie zależało jej na zwykłym rozgłosie w show biznesie i koncentrowała się w pełni na pracy artystycznej. Jej muzyka jest doceniana przez wiele osób, ale nie wszyscy potrafią docenić jej postawę.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwie najważniejsze kobiety w życiu premiera Morawieckiego! Skoczyłby za nimi w ogień!
  2. Legendarny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"
  5. Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Pudelek   Następny artykuł