Anna Wendzikowska krytykowana przez internautów. Wszystko przez fotografie z wakacji

Anna Wendzikowska krytykowana przez internautów. Wszystko przez fotografie z wakacji

TVN wypromowało naprawdę wiele dziennikarek, które podbiły serca polskich widzów. Jedna z nich wybrała się właśnie na egzotyczny urlop i chętnie chwali się nim w mediach. Jedno z wakacyjnych zdjęć gwiazdy oburzyło jednak internautów, którzy niezwykle ostro ją zaatakowali. Dlaczego fotografia wywołała negatywne emocje?

Anna Wendzikowska zdobyła popularność przede wszystkim dzięki swym występom w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka przeprowadzała bowiem serie wywiadów z największymi światowymi gwiazdami kina oraz telewizji, które widzowie mogli następnie oglądać w programie śniadaniowym.

Dziennikarka TVN pokazała fotografie z wakacji

Gwiazda postanowiła jednak zrobić sobie przerwę w pracy i wybrała się na zasłużony urlop. Trzeba przyznać, że Wendzikowska wygląda w ciąży naprawdę kwitnąco, dlatego też chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji. Jedno z nich wywołało jednak wśród internautów niezwykle negatywne emocje. Dziennikarka pozowała na nim bowiem w kusym stroju kąpielowym, dumnie pokazując zaokrąglone, ciążowe kształty.

Dlaczego internauci zaatakowali Annę Wendzikowską?

Co zaskakujące, wielu widzów szybko skrytykowało celebrytkę. W licznych komentarzach na Instagramie twierdzili bowiem, że nie powinna publicznie pokazywać swego ciała w czasie oczekiwania na narodziny dziecka, a widok ten zachować jedynie dla swego partnera. Inni doradzali za to, aby nie leżała na brzuchu i wybrała "inną pozycję do lansu". Sama Anna Wendzikowska nie wytrzymała prawdopodobnie presji związanej z negatywnymi komentarzami. Nie zdecydowała się odpowiedzieć na krytykę i zapobiegawczo usunęła wakacyjne zdjęcie ze swego profilu. TVN Fot. Instagram/Anna Wendzikowska  1. Widzowie DDTVN nie mogli uwierzyć. W studio pojawił się syn Michaela Jacksona
  2. Taco Hemingway tylko na to czekał. Kinga Rusin ostro o jego związku z Igą
  3. Gwiazda Rodzinka.pl jest w ciąży! Co dalej z jej karierą?!
  4. Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci
Następny artykuł