Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka

Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka

TVN będzie w szoku. Jedna z byłych gwiazd stacji jest zrozpaczona. Alena Lenska, która zyskała wielką popularność dzięki roli w Kryminalnych, jest właśnie po bardzo ciężkiej walce o swoje życie. Pomimo ciężkiego stanu, w którym znalazła się żona Rafała Cieszyńskiego, gwiazda apeluje do Jerzego Owsiaka o nieporzucanie swojej działalności. Czy szef WOŚP odniesie się do słów aktorki?

TVN był miejscem, w którym Alena Lenska zdobyła wielką popularność. Aktorka zmagała się do niedawna z poważną chorobą, która mogła pozbawić ją życia. Będąca w trakcie rehabilitacji i powracania do sił po pęknięciu tętniaka gwiazda jest widocznie poruszona wydarzeniami, które rozegrały się w Gdańsku i rezygnacją szefa WOŚP - Jerzego Owsiaka. W swoim wystąpieniu, które miało miejsce na jej social mediach gwiazda poprosiła szefa fundacji o nierezygnowanie z funkcji. Czy Owsiak odniesie się do słów Leńskiej?

TVN. Była gwiazda Kryminalnych prosi Owsiaka o pozostanie prezesem WOŚP

W bardzo emocjonalnym wystąpieniu na żywo, które miało miejsce na Snapchacie gwiazdy, aktorka zaznaczała, że nie wyobraża sobie dalszego istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez Owsiaka, który od 1993 roku był najważniejszą z twarzy akcji. - Nigdy nie mówię politycznie, co myślę, ale myślę, że Jurek Owsiak jest cudownie. Nie powinien rezygnować z bycia prezesem czegoś, co niesie dobro. Wiem, że nie wszyscy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jacyś bardzo dziwni, pewnie chorzy ludzie nie uważają, że to coś dobrego. Ja myślę, że trzeba wspierać to i Jurka też. Więc śmierć prezydenta podczas wieczoru, który jest tylko dobrym wieczorem i niesieniem dobra dla wszystkich ludzi potrzebujących, to naprawdę jest zło. Stop przemocy. Stop wykorzystaniu najlepszej rzeczy, która dzieje się na świecie, czyli WOŚP. Jedynego kraju, w którym ludzie się solidaryzują i wspierają. Stop przemocy - mówi Lenska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy włączają się do apelu Lenskiej

Emocjonalna przemowa żony Rafała Cieszyńskiego wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród obserwatorów polskiego show-biznesu, jak tez gwiazd, które włączyły się w apel skierowany do Owsiaka. Wśród artystów i znanych osobistości, które uważają, że Owsiak powinien zostać przy akcji, nie brakuje, chociażby Sonii Bohosiewicz, czy modelki Anji Rubik. Czy Jerzy Owsiak zdecyduje się na powrót, na który namawiany jest przez miliony Polaków i wspierające go gwiazdy? A może słowa, którymi wczoraj szef WOŚP zszokował opinię publiczną, oznaczają jego ostateczną próbę zdystansowania się od budzącej kontrowersję wśród prawicowej części polskiego społeczeństwa działalności dobroczynnej? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Fani "M jak Miłość" w rozpaczy. Anna Mucha ma dla nich tragiczne wieści...
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Edyta Górniak trafiła do szpitala!
  4. Gwiazdor TVP przeżył prawdziwy koszmar. Depresja prawie doprowadziła go do samobójstwa
  5. BARDZO kontrowersyjne zdjęcie Oliwii Bieniuk w sieci. „Kto wypina…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News