Bolesny dramat gwiazdy TVN po pęknięciu tętniaka. Teraz jest zjawiskową blondynką!

Bolesny dramat gwiazdy TVN po pęknięciu tętniaka. Teraz jest zjawiskową blondynką! Źródło: youtube.com/tvn

Gwiazda TVN przeszła w swoim życiu prawdziwy dramat. Po pęknięciu tętniaka czekało ją prawdziwe piekło, ten przerażający czas ma już na szczęście za sobą. Teraz zachwyca wszystkich prezentując swoją nową fryzurę oraz blond włosy.

TVN ma pod swoimi skrzydłami wiele znanych gwiazd, które wszyscy kojarzymy z ekranów. Na co dzień idealne i perfekcyjne, wcielają się w naszych ulubionych bohaterów w rozmaitych produkcjach serialowych oraz filmowych, nie mamy jednak pojęcia o dramatach, które czasem przeżywają. 

Alżbeta Lenska jest jedną z uwielbianych gwiazd, która zasłynęła dzięki roli Julii Wierzbickiej w serialu TVN - "Kryminalni". Jakiś czas temu grała w spektaklu "Kontrabanda", gdzie po zakończeniu pierwszego aktu miała miejsce tragedia. Po wejściu do garderoby odczuła przerażający ból i upadła na podłogę. Przewieziono ją do szpitala, gdzie okazało się, że pękł tętniak w jej mózgu. Po tej sytuacji jej życie zmieniło się w prawdziwy dramat, ona jednak postanowiła się nie poddawać. Teraz zaprezentowała swoim fanom niezwykłą metamorfozę i okazuje się, że stała się zjawiskową blondynką. 

Gwiazda TVN przeszła przez prawdziwe piekło

Pęknięcie tętniaka było tak bolesnym i traumatycznym przeżyciem, że aktorka TVN prawie nic z tej chwili nie pamięta. Jest pewna jedynie słów lekarza, który miał obowiązek poinformować ją o tym, co zaraz ma się z nią stać. 

- Lekarz podszedł do mnie i czekał aż będę go słyszeć, za nim widziałam Rafała [Cieszyńskiego, męża - red.] załamanego. Powiedział - "pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie" - wspominała na swoim Instagramie. 

Cały zabieg był niesamowicie skomplikowany i ryzykowny, na szczęście jednak wszystko poszło dobrze. Dalej rozpoczął się długi okres powrotu do życia codziennego, a po tych przeżyciach aktorka długo nosiła bardzo krótką fryzurę. W końcu jednak przyszedł czas zmian. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaprezentowała fanom swoją wielką metamorfozę

W programie "Dzień Dobry TVN" wyznała, że nie zamierza już ścinać włosów na krótko i zacznie je zapuszczać. Jednocześnie pochwaliła się, że zamierza zmienić ich kolor. Choć wtedy to była zwykła obietnica, teraz widzimy jej realne efekty. Lenska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy, która zachwyciła jej fanów. 

- Aż promieniejesz! Życzę ci dużo zdrówka - pisze fanka. 

- Bardzo pasuje ci ten kolor, fenomenalnie wyglądasz. Tak świeżo i dużo młodziej, niż w ciemnych - dodaje kolejna. 

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  4. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Party

Następny artykuł