TVN ostrzega Polaków
Pikio.pl
Piotr Bernaciak - 22 Maja 2019

IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków

TVN postanowił ostrzec Polaków o zbliżającym się zagrożeniu. Miliony ludzi mogą być w niebezpieczeństwie, o czym informują alerty wydane przez IMGW. Pojawiają się pierwsze głosy zaniepokojenia.

TVN poinformował Polaków o wielkim zagrożeniu, jakie ponownie przyniesie nam pogoda. W ostatnich dniach nie możemy cieszyć się upałami i wolnymi chwilami spędzanymi na łonie natury, bo co chwila mamy do czynienia z ulewnymi opadami deszczu i burzami z piorunami. Przez niesprzyjającą aurę pojawiają się głosy zaniepokojenia na terenie całej Polski. Informacje przekazywane przez synoptyków nie są optymistyczne.

Wszystko przez ostrzeżenia i alerty najwyższego stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, które z pewnością sprawią, że wielu Polaków ponownie będzie musiało mierzyć się z trudną sytuacją. Niektórzy mieli już nadzieję, że trudne dni przeminęły i za moment znów przyjdzie nam cieszyć się słoneczną pogodą, lecz póki co wygląda na to, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Córka Przybylskiej zmieszana z błotem! Tak podłe i haniebne słowa, że aż odbiera mowęCórka Przybylskiej zmieszana z błotem! Tak podłe i haniebne słowa, że aż odbiera mowęCzytaj dalej

TVN informuje o alertach najwyższego stopnia

IMiGW wydało alerty najwyższego stopnia, które informują o najbardziej przerażających efektach działania pogody. Zostały one wydane dla województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Alerty obowiązują wyłącznie dziś w godzinach porannych. Wszystko przez ulewne opady deszczu, a TVN przekazuje, że w niektórych miejscach może spaść nawet do 130 litrów wody na metr kwadratowy.

W województwach dolnośląskim, opolskim, śląskim i części województwa świętokrzyskiego funkcjonuje również alert drugiego stopnia, który jest niewiele mniej niebezpieczny. Tam również możemy spodziewać się wielkich ulew, którym towarzyszyć może również gwałtowny wiatr. Wieści o kolejnych ostrzeżeniach publikowanych przez IMiGW brzmią bardzo niepokojąco.

TVN przedstawia złe wiadomości

Wszystko przez fakt, że to już któryś dzień z rzędu, gdy słyszymy o kolejnych ostrzeżeniach. Za każdym razem sprawiają one, że może dojść do wielkich szkód spowodowanych niszczycielskim działaniem opadów atmosferycznych lub wiatru, a gdy alerty funkcjonują przez kilka dni z rzędu, możemy być narażeni na szczególne niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

M jak miłośćBohaterowie "M jak miłość", których już z nami nie ma. Zapamiętamy ich na zawszeCzytaj dalej

Polacy nie kryją swojego niepokoju wobec wiadomości o kolejnych ostrzeżeniach. Wielu z nich zadaje sobie pytanie, kiedy w końcu doczekamy się zakończenia tak złej sytuacji atmosferycznej nad naszym krajem. Póki co synoptycy nie potrafią wskazać konkretnych dat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska wyznała PRAWDĘ! Opowiedziała, jak naprawdę wyglądało jej życie z Prezydentem
  2. 14-letnia Roksana Węgiel opowiedziała, jak wygląda jej związek. Jej rodzice powinni się zainteresować córką?!
  3. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  4. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  5. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  6. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

dzieckoZmielone w maszynce do mięsa, uduszone w reklamówce. 10 historii śmierci dzieci, które przerażająCzytaj dalej

źródło: TVN Meteo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News