Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"

Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans" Źródło: TVN

TVN kojarzony jest jako stacja, która korzysta wyłącznie z usług najlepszych aktorów i aktorek w kraju. Okazuje się, że jedna z tych osób przez pewien czas musiała radzić sobie z prawdziwym piekłem. Kobieta przyznaje, że w tamtym momencie czuła się bardzo źle.

TVN stworzył serial "Druga szansa", który osiągał doskonałe wyniki pod względem oglądalności. Aktorka, która gra postać głównej bohaterki, musiała przez wiele lat mierzyć się z problemem, o czym na bieżąco informowały media. Dopiero po kilku latach udało jej się poradzić z kłopotami i dziś może mówić o sobie, że jest szczęśliwa.

Gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć po latach o swoich problemach z zajściem w ciążę. Dowiedzieliśmy się, że przez pewien czas lekarze dawali jej bardzo małe szanse na macierzyństwo, jednak dzięki konsultacji ze specjalistą ostatecznie udało jej się urodzić dziecko. Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o problemach, jakie w pewnym momencie wpływały na jej życie.

Gwiazda TVN miała niewielkie szanse na ciążę

- Kiedy wychodziłam za mąż w 2008 roku miałam 36 lat. Wydawało mi się wtedy jeszcze, że mam czas... Wraz z upływem lat zaczęłam się jednak lekko niepokoić - mówi aktorka, która została matką stosunkowo późno.

Jak sama tłumaczy, było to spowodowane ciągłym zaangażowaniem w pracę. W pewnym momencie media zaczęły się interesować faktem, że Małgorzata Kożuchowska wciąż nie posiada dzieci. Pojawiły się nawet plotki, że kobieta podda się zabiegowi in vitro, czemu po pewnym czasie zdecydowanie zaprzeczyła.

- Powiedziałam to po to, żeby prasa w końcu się ode mnie odczepiła. Pytanie "Z jakiego powodu nie jestem jeszcze mamą i czy w ogóle mogę nią zostać?" padało setki razy. A ja nie chciałam się z tego tłumaczyć. Żadna kobieta nie chce. Potem wielokrotnie wyciągano to jedno zdanie, nadając mu najwygodniejszą interpretację: Kożuchowska przeciwna in vitro, Kożuchowska krytykuje in  vitro itp. A ja nigdy czegoś podobnego nie powiedziałam - mówi aktorka znana z serialu TVN.

Aktorka serialu TVN cieszy się macierzyństwem

Po wielu latach starań i kilkudziesięciu wizytach u lekarzy ostatecznie udało się zajść. Małgorzata Kożuchowska cieszy się, że pomimo wielu lat poświęceń w końcu może cieszyć się macierzyństwem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pani doktor zobaczyła mój zapał, mój optymizm i że w moim życiowym planie nie ma innej opcji. Poddałam się naprotechnologii, metodzie, która indywidualnie podchodzi do każdej kobiety. Po dwóch miesiącach leczenia byłam w ciąży. I dopiero wtedy pani doktor przyznała mojemu mężowi, że z badań wynikało, że miałam może dwa, może trzy procent szans na posiadanie dziecka... - kończy aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny!
  3. Julia Wieniawa o traumie swojego życia. Nie uwierzycie, kto ją skrzywdził
  4. Sipowicz nie pogodził się ze śmiercią Kory. Pokazał miejsce, w którym umierała
  5. Radwańska mocno o Żyle w TzG. "Będą iskry lecieć"

źródło: Polki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News