Aktorka seriali TVN przerywa milczenie. Jej życie było horrorem

Aktorka seriali TVN przerywa milczenie. Jej życie było horrorem Źródło: Screenshot z youtube.com/Telemagazyn

TVN pozwolił wielu aktorom na rozpoczęcie kariery. To właśnie między innymi dzięki stacji bardziej rozpoznawalna stała się Magdalena Cielecka. W ostatnim czasie opowiedziała o kulisach swojego życia. Szokujące wyznania wprawiły jej fanów w osłupienie.

TVN dzięki znakomitej obsadzie, która charakteryzuje produkcje stacji, plasuje się od lat w czołówce najpopularniejszych programów telewizyjnych. Szczególną uwagę przykuwają seriale, jakie pojawiają się w TVN. Często w pierwszoplanowe role w produkcjach stacji wciela się znakomita aktorka - Magdalena Cielecka, która w ostatnim czasie postanowiła podzielić się szokującymi historiami ze swojego życia. Nikt nie potrafił uwierzyć w to, co ją spotkało.

Gwiazda TVN przeszła w życiu przez prawdziwe piekło

W ostatnim wywiadzie Magdalena Cielecka opowiedziała o tym, w jaki sposób Polacy traktowali ją, gdy związała się ze swoim byłym partnerem - Dawidem Wajntraubem. To, co usłyszała Magdalena Cielecka jest wstrząsające.

 - (...) Zaczęto nawoływać do ogolenia mi głowy, życzono mi nawet śmierci - powiedziała w wywiadzie z "Polityką".

Wszystko z powodu tego, że związała się z obywatelem Izraela, a więc Żydem, których niektórzy z jej fanów nie mogli zaakceptować - a przynajmniej możemy to jasno wywnioskować z powyższego komentarza.

Dawida Wajntrauba aktorka poznała podczas jednej z wycieczek, którą to postanowiła odbyć do Izraela.  Z mężczyzną była w związku przez pięć lat. Od samego początku była przez niego traktowana inaczej - w sposób, którego wtedy bardzo potrzebowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Gdy się poznawaliśmy, nie wiedział, kim jestem. Traktował mnie jako kobietę i człowieka, a nie jako znaną aktorkę - wyznaje w "Polityce".

Jak podaje "NaTemat" z początku para żyła na odległość, ponieważ Dawid przez pewien czas musiał pozostać w Izraelu, a obowiązki zawodowe Magdaleny zmusiły ją do powrotu do Polski. Później jednak jej partner postanowił, że na stałe przeprowadzi się do Warszawy, aby być bliżej Cieleckiej.

Z czasem jednak przeraziła ich panująca w kraju atmosfera antysemityzmu. Doświadczyli wielu bolesnych zachowań ze strony zupełnie postronnych osób, z którymi na co dzień musieli sobie radzić.

 - Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu - ze smutkiem opowiadała w wywiadzie.

Niedawno aktorka oświadczyła, że nie jest już związana z Dawidem Wajntraubem. Obecnie nieznana jest przyczyna rozpadu ich związku.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: NaTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News