Aktor serialu TVN znaleziony przez policję, wezwano pogotowie. Zniknął z planu, błąkał się po lesie

Aktor serialu TVN znaleziony przez policję, wezwano pogotowie. Zniknął z planu, błąkał się po lesie Źródło: screenshot player.pl

Znany z występów w serialu stacji TVN aktor przeszedł w swoim życiu wiele, w tym załamania nerwowe spowodowane rozstaniami i niepewną przyszłością zawodową. Doszło nawet do sytuacji, w której błąkał się po lesie i szukać musiał go wezwana na miejsce policja. Teraz opowiada o tym, jak doszedł do siebie.

Robert Gonera znany wielu osobom przede wszystkim z roli w serialu stacji TVN "Na Wspólnej" bardzo długo nie mógł podnieść się po zakończeniu związku z drugą żoną Karoliną Wolską. Gwiazdor nie radził sobie z emocjami i finansami, głównie z powodu korzystnej dla kobiety decyzji sądu.

Raz zdarzyło się nawet, że Gonera zniknął z planu jednej z produkcji i udał się do lasu na długą, samotną przechadzkę, która przypominała bardziej nieświadome błąkanie się. Na szczęście dość szybko dotarła do niego policja, której powiedział, że udał się na łono natury, ponieważ był przemęczony.

Faktycznie rozstanie z żoną i potrzeba zaczynania wszystkiego od początku i to po raz drugi, niemal zniszczyły jego życie. Sytuacji nie poprawiało przeciągające się bezrobocie, którego w dodatku się nie spodziewał. Aktor liczył bowiem, że doświadczenie i lata w branży zapewnią mu szybko jakiś dochodowy angaż, chociażby na deskach teatru.

Aktor serialu TVN długo dochodził do siebie

Koniec drugiego małżeństwa niemal nie zakończyło kariery gwiazdora, który całe szczęście dał radę podnieść się po tak dotkliwej stracie. Nie było jednak łatwo, głównie z powodu jego sytuacji finansowej.

- Przy rozwodzie i podziale majątku zostawiłem mieszkanie matce dzieci. Byłem przekonany, że po doświadczeniach filmowych i teatralnych to kwestia czasu, kiedy zacznie dzwonić telefon, pojawią się propozycje. Myliłem się - powiedział w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rehabilitacja serca i powrót do formy mentalnej sprzed rozwodu zajęły mu całe pięć lat. Wielką zasługę w powrocie Gonery do normalności mają jego pasje i dzieci. Gwiazdor uwielbia lotnictwo i baloniarstwo i co weekend odwiedza swoje dzieci we Wrocławiu. 

- Trudno się zbieram po rozstaniach. Teraz zajęło mi to tyle, ile przewidziałem, czyli pięć lat - wyznał.

To także tam już niedługo odbędzie się festiwal balonowy, którego jest współorganizatorem. Jak donoszą media, poprosił Magdę Gessler, by przygotowała na tę okazję najwyższej klasy katering.

Gonera miał obrazić Gessler i Wellman

Kila tygodni temu TVN prezentował swoją nową, wiosenną ramówkę. Wydarzenie promowane było muzycznym spotem i zajawkami nowych programów i nowych serii znanych już marek. Podczas imprezy w siedzibie stacji miało dojść także do skandalu z udziałem Roberta Gonery.

Jak informowały media, aktor miał nazwać Magdę Gessler "bufetową", a Dorotę Wellman "babcią". Doniesienia te zostały zdementowane tak szybko, jak tylko było to możliwe. Gwiazdor "Na Wspólnej" wytłumaczył, że z Wellman łączy go bliska przyjaźń, a prowadzącej "Kuchennych Rewolucji" złożył wspomnianą już propozycję kateringową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Chylińska pokazała się w takim miejscu?! Czy jej mąż o tym wie?!
  2. Polska aktorka przeżyła TRAGEDIĘ. Poroniła aż 4 razy. Dziecko było jej największym marzeniem
  3. Adwokat nazwała członka KRS z PiS "DZBANEM". Teraz ma postępowanie dyscyplinarne
  4. Polsat odpalił prawdziwą petardę. Polacy masowo będą oglądać hitową produkcjęAdam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  5. Miliony Polaków włączy dziś TVN. Wieczorem jeden z najbardziej emocjonujących filmów ostatnich lat
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

źródło: Pomponik

Następny artykuł