Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce

Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce Źródło: pixabay.com || corgaasbeek

TVN lata temu zdecydowało się przejąć jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90-tych, który wprowadzał powiem zachodniej kultury do Polski tuż po upadku PRL. Niestety zza oceanu dobiegły do nas bardzo przykre informacje. Gwiazdor legendarnej produkcji został pilnie przewieziony do szpitala, gdzie walczy o życie.

TVN w połowie ostatniej dekady ubiegłego wieku podjął decyzję o odkupieniu praw do niezwykle popularnego, a z perspektywy czasu kultowego, serialu "Beverly Hills 90210". Był to prawdopodobnie jeden z pierwszych seriali, dzięki którym młodzi ludzie w Polsce mogli w jakimś stopniu poczuć, jak wygląda życie ich rówieśników za oceanem.

Niestety jeden z głównych aktorów, których można było obserwować na ekranach podczas dziesięciu sezonów produkcji, walczy obecnie o życie. Informacje płynące z USA nie napawają optymizmem. Gwiazdor został wprowadzony w śpiączkę i trwa walka o jego życie.

Aktor z kultowego serialu w TVN walczy o życie. Miał poważny udar

Luke Perry wcielał się w "Beverly Hills 90210" w postać Dylana McKay'a. Po zakończeniu swojej przygody z produkcją kontynuował karierę aktorską z różnym skutkiem. Niedawno ponownie wrócił na ekrany za sprawą serialu "Riverdale".

Ostatnie lata w jego życiu to nie tylko walka o ponowne zaistnienie w mediach, ale także o zdrowie. Przed dwoma laty zdiagnozowano u niego nowotwór i musiał poddać się operacji. Teraz ponownie los go nie oszczędził.

Media w Stanach Zjednoczonych informują, że pilnie został przewieziony do szpitala po tym jak doznał "bardzo poważnego udaru". Akcja ratunkowa zaczęła się w środę przed południem, kiedy to został zabrany ze swojej posiadłości w w Sherman Oaks.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktualizacje dotyczące jego stanu zdrowia są bardzo szczątkowe, ale świadczą, że sytuacja jest bardzo poważna. Portal TMZ podaje, że Luke Perry został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i cały czas znajduje się pod czujnym okiem lekarzy. Póki co jego przedstawiciele odmawiają podawania dalszych informacji odnoście do jego walki o życie.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele słów przesyłających otuchę rodzinie aktora. Wiele z nich pochodzi od jego współpracowników.

- Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czuje moje serce po usłyszeniu tych informacji. Módlmy się wszyscy za jego jak najszybszy powrót do zdrowia - napisał aktor Ian Ziering, który również występował w "Beverly Hills 0210".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Unikatowe wideo z młodziutką Katarzyną Dowbor z początków kariery w TVP! Wyglądała jak hollywoodzka aktorka [WIDEO]
  2. Nie do wiary! Wielki sekret Joanny Kulig wyszedł na jaw. Weronika Rosati wygadała się! 
  3. Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce
  4. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  5. Magda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotem

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News