Dramatyczna akcja ratunkowa pod Warszawą. 4 zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i helikopter

Dramatyczna akcja ratunkowa pod Warszawą. 4 zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i helikopter Źródło: Pixabay - @kropekk_pl

TVN informuje widzów o tragicznym wypadku, który miał miejsce pod Warszawą. W akcję ratunkową zaangażowano służby, które licznie stawiły się na miejscu. Miejsce zdarzenia wygląda przerażająco.

TVN przekazuje smutne wiadomości o wydarzeniu, do którego doszło dzisiaj pod Warszawą. Doszło do wielkiej tragedii, w związku z którą trzeba było zaangażować wszystkie służby, które mogły pomóc w akcji ratunkowej. Media przekazały smutne wiadomości o przebiegu wypadku, o którym słyszeli dziś mieszkańcy jednej z miejscowości pod Warszawą. Widok miejsca zdarzenia przyprawia o dreszcze.

Dowiedzieliśmy się, że w wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby, choć sytuacja jest na ten moment niewyjaśniona. Brakuje wszystkich szczegółów i okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia, dlatego policja póki co wstrzymuje się od komentarza. Inaczej postąpili internauci, którzy przekazują rodzinom ofiar kondolencje. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego doszło do tak strasznego wypadku.

TVN informuje o wypadku pod Warszawą

Dowiedzieliśmy się, że do przerażającego zdarzenia doszło dziś w nocy w Zaborówku pod Warszawą w okolicach miejscowości Błonie. Samochód, w którym jechało dwóch mężczyzn, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Sytuacja może być dość nietypowa, bo miejsce wypadku nie należy do dróg, na których ginie wysoka liczba osób. Póki co nie wiadomo nic na temat przyczyn poślizgu, jak twierdzi TVN.

W wypadku nie brał udział żaden inny pojazd, więc najprawdopodobniej można mówić o nieszczęśliwej utracie panowania nad kierownicą. Wygląda więc na to, że zdarzenie jest efektem nieuwagi kierowcy lub złych warunków panujących na drodze. Póki co jednak nie warto dociekać przyczyn, bowiem niedługo powinna ogłosić je policja, która od kilku godzin bada całą sprawę.

Na miejscu błyskawicznie pojawiła się policja, która zabezpieczyła miejsce tragedii. Pojawiły się także cztery zastępy straży pożarnej, które mogły umożliwić wyciągnięcie kierowcy i pasażera z pojazdu, na miejsce przyjechało także pogotowie, a po krótkim czasie przyleciał również helikopter. Po przyjeździe służb stwierdzono śmierć kierowcy, natomiast pasażer zmarł po trzydziestominutowej reanimacji.

TVN przekazuje przerażające informacje

Ruch na drodze obecnie odbywa się wahadłowo, dlatego na ten moment kierowcy muszą radzić sobie z dość poważnymi utrudnieniami. Mieszkańcy zachodniej części Warszawy muszą radzić sobie z pewnymi utrudnieniami, zwłaszcza w stronę wyjazdu ze stolicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do wypadku doszło na prostym odcinku trasy. Pas w stronę Leszna jest nieprzejezdny, stąd wprowadzenie ruchu wahadłowego - mówi Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Mężczyzna przekazał również, że śmierć poniosło dwóch mężczyzn, ich wiek nie został podany.

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: TVN

Następny artykuł