Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi

Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi Źródło: yt/babskie szorty

Widzowie TVN z pewnością nie będą mogli uwierzyć w to, co powiedziała jednak z ulubionych prezenterek stacji. Agnieszka Szulim przed kamerami wyznała historię o stosunku w jacuzzi. Ta wstrząsnęła całą Polską.

TVN nie bez przyczyny powszechnie uważany jest za jedną z najodważniejszych i najbardziej kontrowersyjnych telewizji w naszym kraju. Na ekranach często dochodzi do zaskakujących sytuacji, które wprawiają wszystkich widzów w osłupienie. Stacja na swoim koncie ma wiele produkcji, które można uznać za przełomowe dla polskiego widza. Teraz jednak jedna z celebrytek odważyła się na niewiarygodne słowa.

Stosunek w jacuzzi obecny jest w polskiej popkulturze od chwili wyemitowania takiej sceny w programie "Big Brother". Wtedy na ekranach zobaczyliśmy Maję Frykowską oraz "Kena", który jednak zaraz po udziale w show zniknął z polskiego show-biznesu. Teraz o stosunku w jacuzzi jednak postanowiła się niespodziewanie wypowiedzieć zupełnie inna osoba - Agniesza Szulim, a przez jej słowa widzom TVN opadły szczęki. 

Agnieszka Szulim mówi o stosunku w jacuzzi

Agnieszka Szulim została prowadząca najnowszej edycji "Big Brothera". Nie mogło więc zabraknąć pytania, co sądzi o jednej z najbardziej kontrowersyjnych scen z poprzednich edycji. 

- Ja nie wiem, czy mnie zgorszyło. Wtedy to było szokiem dla wszystkich, a od tamtej pory ten seks w programach telewizyjnych był już tyle razy w różnych formatach [...], a ta granica cały czas była przesuwana dalej i dalej - stwierdziła w rozmowie z "Wirtualną Polską". 

Ta odpowiedź sprawiła, że władzom opadły szczęki. Dalej postanowiła jednak uściślić, jakie są konkretne oczekiwania wobec nowej edycji show TVN. 

- A nam kompletnie nie o to chodzi. Tu w ogóle nie chodzi o to, by ktoś uprawiał seks w wannie. Bo ta grupa jest tak ciekawa, oni mają tak równe poglądy, różne podejście do życia, że tutaj się będzie działo między nimi. Ja na to czekam - wytłumaczyła. 

To jednak nie był koniec jej wypowiedzi. Dalej postanowiła zdradzić, wobec kogo żywi największe nadzieje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zdaniem Agnieszki Szulim jest faworytem show TVN?

Początkowo Szulim nie chciała zdradzić, że ma swojego ulubieńca. Próbowała przekonać dziennikarza, że wszystko się jeszcze okaże. 

- Oni wszyscy są interesujący, nie ma jednej osoby - twierdziła. 

Szybko jednak na jaw wyszło, że prowadząca doskonale wie, komu kibicuje i nie potrafiła długo utrzymywać tego w tajemnicy. 

- Taką mocną postacią na pewno będzie Daniel, góral, który wchodził na sam koniec. I on wchodził z takim bardzo jasnym przesłaniem, on jest takim bardzo mocnym facetem z bardzo zdecydowanymi poglądami. Takimi, które mogą kłócić się z tym, co myślą inni uczestnicy - wyznała. 

Czy rzeczywiście gwiazda ma rację i w tej edycji największe kontrowersje wywoływać będą poglądy? Z pewnością tysiące widzów liczą jednak na coś więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  5. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł