TVN boleśnie upokorzył swoje gwiazdy. Decyzja stacji szokuje

TVN boleśnie upokorzył swoje gwiazdy. Decyzja stacji szokuje Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

TVN uczynił z show "Agent - Gwiazdy" jeden z najpopularniejszych formatów ramówki. Fani nie mogą już więc doczekać się oficjalnych informacji dotyczących listy uczestników 4. edycji programu. Jak wynika z medialnych przecieków, telewizja w zaskakujący sposób odwróciła się od swych najbardziej znanych twarzy.

TVN zdecydowanie trafił w gusta swoich widzów, decydując się na realizację pierwszego, prawdopodobnie testowego sezonu "Agent - Gwiazdy" po wieloletniej przerwie. Od tamtego czasu minęło już naprawdę sporo czasu, jednak program nie traci na popularności. Fani nie mogli się więc doczekać ogłoszeń dotyczących nazwisk celebrytów zaproszonych przez produkcję do 4. edycji programu. Na razie wiadomo jedynie oficjalnie, że jej prowadzącą będzie tradycyjnie Kinga Rusin.

Kto wystąpi w "Agent - Gwiazdy" na antenie stacji TVN?

Jak donoszą media, pracownicy TVN zdecydowali się jednak ujawnić anonimowo, kogo zobaczymy w najnowszym sezonie show. Lista jest zaskakująca - nie widnieje na nim ani jedna z największych gwiazd stacji, których spodziewali się widzowie. Zamiast tego producenci chcą zainwestować w... młodość i świeże twarze, znane przede wszystkim nastoletniej i dwudziestokilkuletniej publiczności z internetu. - Teraz TVN stawia na młodych youtuberów. To oni mają być powiewem świeżości i wszyscy liczą, że przyciągną przed telewizory młodszą część widowni. Poza tym Littlemooonster96 jest jeszcze na fali popularności po udziale w "Tańcu gwiazdami". Ludzie ją pokochali. Z kolei Damian Kordas sprawdził się w "MasterChefie", a jego książki nieźle się sprzedają - ujawnił pracownik telewizji w rozmowie z dziennikarzami Plotek.pl, chociaż na razie prawdopodobnie nie powinien był tego robić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lista uczestników "Agent - Gwiazdy" 4. Nie brakuje na niej niespodzianek!

Redakcja Party.pl ujawniła za to, że według jej informatorów do grupy uczestników dołączył model i Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz. Do samolotu, którym gwiazdy udawały się w miejsce kręcenia show, wsiedli ponoć także znany bokser Andrzej Gołota oraz aktorka i wieloletnia partnerka życiowa Tomasza Karolaka Viola Kołakowska. Fani są naprawdę zdziwieni decyzjami podjętymi przez TVN w kwestii sezonu 4. "Agent - Gwiazdy". Stacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie medialnych doniesień, jednak już dziś w sieci możemy zobaczyć komentarze, według których stanowcze zainwestowanie w budowanie pozycji przez młodych celebrytów miało być niemałym upokorzeniem dla największych gwiazd telewizji, mogących przecież dzięki show podnieść swoją popularność oraz... podreperować budżet.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska otworzyła własną kawiarnię. Pójdziecie ją odwiedzić?
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Wyciekły porażające kulisy z planu „M jak Miłość”! Największemu gwiazdorowi będzie przykro
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
Następny artykuł