TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę

TVN we wiosennej ramówce pokaże widzom nowy sezon programu "Agent - Gwiazdy". Celebryci, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział, do tej pory ukrywali swoje plany. Do sieci wyciekły już jednak szczegóły 4. serii show, w tym lista uczestników.

TVN stara się w każdej kolejnej ramówce proponować publiczności zarówno nowe, jak i doskonale znane już formaty, które mają zapewniać stacji dobre wyniki. Fani w ogromnych emocjach czekają już więc na wiosnę 2019 roku, kiedy to na ekranach zadebiutuje czwarty sezon programu "Agent - Gwiazdy", prowadzonego tradycyjnie przez znaną głównie z "Dzień Dobry TVN" Kingę Rusin.

Kto pojawi się w nowym sezonie programu "Agent - Gwiazdy" na TVN?

Przez długi czas nie wiadomo było, którzy celebryci zdecydowali się wziąć udział w show. Chociaż do sieci trafiały pierwsze informacje na ten temat oraz robione z ukrycia zdjęcia, nadawca długo nie chciał potwierdzić ich zgodności z prawdą. Ostatecznie dziennikarze Jastrząb Post dotarli jednak do wieści, według których zdjęcia poza granicami naszego kraju rzeczywiście już się zakończyły, a gwiazdy powróciły do Polski. Kto znalazł się w ich gronie? Najbardziej kontrowersyjnym, zaskakującym nazwiskiem okazała się bez wątpienia szalenie popularna wokalistka, Edyta Górniak. Najmłodsza część publiczności jest za to zadowolona z faktu, iż na wzięcie udziału w show "Agent - Gwiazdy" zdecydowała się Angelika Mucha, znana jako littlemooonster96, którą wcześniej widzowie mogli oglądać w "Tańcu z gwiazdami" na antenie telewizji Polsat.

Pełna lista uczestników "Agent - Gwiazdy" 4

Kto jeszcze pojawi się na ekranach? Oto pełna lista celebrytów, którzy dołączyli do ekipy nowego sezonu show bez wyliczonych już Górniak oraz Muchy: Krystyna Czubówna, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Misiek Koterski, Wiktor Mrozik.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Fani są niezwykle zadowoleni ze składu gwiazd, który udało się zebrać producentom programu stacji TVN. Na razie do mediów nie dotarły pozostałe szczegóły formatu, jednak już wkrótce nadawca zdecyduje się zapewne odsłonić przed widzami rąbka tajemnicy. Samo show zostanie za to wyemitowane oficjalnie dopiero wiosną 2019 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  2. Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Z kim stworzysz udany związek?
  3. Małgorzata Rozenek w szokujących słowach o szlachetnej paczce. „Podziwiam was za to, że Wam się chce”
  4. Kasia: „Zdradzałam wszystkich moich facetów. Za 2 miesiące biorę ślub, nie sądzę, by to się zmieniło”
  5. Nie żyje uwielbiana gwiazda Polsatu, TVN, TVP. Grała w Hotelu 52, Drugiej Szansie, Na dobre i na złe i wielu innych
ZAMIANA
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News