Gwiazda TVN modli się o zdrowie. Fani martwią się o swoją ulubienicę

Gwiazda TVN modli się o zdrowie. Fani martwią się o swoją ulubienicę Źródło: Screen/youtube/TVN Style

Gwiazda TVN przeraziła swoich fanów. Głośno oświadczyła, że zamierza już tylko modlić się o swoje zdrowie, czym wprawiła wszystkich w osłupienie. Teraz widzowie się o nią martwią i dopytują, co się z nią dzieje.

TVN w swoich szeregach ma wiele znakomitych gwiazd, których życie bardzo uważnie obserwują miliony. Dzięki mediom społecznościowym fani na bieżąco dowiadują się, co słychać u ich ulubieńców z ekranów telewizorów, niektóre informacje jednak naprawdę potrafią zaskoczyć. Obserwując w telewizji uśmiechniętych i idealnych celebrytów często zapominamy o tym, że oni również mają życie prywatne, które często wcale nie jest tak kolorowe, jak nam się wydaje. 

Szczególne emocje wywołało teraz wyznanie Agaty Młynarskiej, która od jesieni ubiegłego roku prowadzi uwielbiany przez widzów program "Eks-tra Zmiana" na antenie TVN Style. Na swoim Instagramie dodała wpis, który przeraził jej fanów, kobieta bowiem głośno przyznała, że zaczęła modlić się o swoje zdrowie. Wszystko przez poważne problemy, wizyty w szpitalu oraz urodziny. 

Gwiazda TVN w dniu swoich urodzin modli się o swoje zdrowie

Agata Młynarska obchodziła swoje 54 urodziny, a z tej okazji postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie, które opatrzyła naprawdę długim wpisem. 

- W przyszłość patrzę z nadzieją, radością i wdzięcznością za wszystko, czego doświadczyłam przez 54 lata. Czy będzie jutro? Nie wiem, ważne, że jest dziś. I z tego cieszę się najbardziej. I z tego, że takich mam wspaniałych ludzi wokół siebie. Rodzinę i przyjaciół. Mądrych, dobrych, oddanych, wesołych i inteligentnych - czytamy. 

Ten tekst z pewnością wzruszył wielu fanów celebrytki, dalsza część jednak wywołuje ogromny niepokój. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda TVN poważnie martwi się o swoje zdrowie. 

- Modlę się tylko o zdrowie. Dziękuję też za tyle ciepłych i serdecznych słów, które tu czytam. Bardzo to dla mnie ważne i wspierające. Kochani jesteście - napisała. 

Czyżby stan zdrowia Agaty Młynarskiej nie był najlepszy i groziło jej coś poważnego? Przypomnijmy, że niedawno wylądowała w szpitalu, gdzie kolejny raz próbowała uporać się z zapaleniem jelit. Walczy z tą chorobą od lat, niestety ta wciąż powraca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaniepokojeni fani nie szczędzą słów wsparcia

Oczywiście niezwykle szczery wpis zalała cała fala komentarzy zaniepokojonych fanów. Część z nich składała gwieździe życzenia, inni natomiast niezwykle przejęli się losem swojej ulubienicy. Pod wpisem możemy przeczytać słowa otuchy i wparcia, najwięcej jest jednak pytań o to, co dokładnie dolega celebrytce. 

- Kochana Agatko, wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu. Mam nadzieję, że nie dasz się chorobie i w końcu uda ci się ją pokonać - pisze fanka. 

- Pani Agato, a co pani dolega? Mam nadzieję, że nic poważnego... - pisze zmartwiony internauta. 

- Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Niech pani o siebie dba i 100 lat! - czytamy. 

Fot. Instagram/Agata Mlynarska

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Edyty Górniak! Jej syn chce wykonywać śmiertelnie niebezpieczny zawód. Gwiazda bardzo się martwi
  2. Tragiczne wyznanie Beaty Kozidrak. Była molestowana przez znanego muzyka!
  3. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News