Skandal! Andruszkiewicz chce UCISZYĆ TVN i inne media po materiale Superwizjera

Skandal! Andruszkiewicz chce UCISZYĆ TVN i inne media po materiale Superwizjera Źródło: screen/youtube/Radio TOK FM

TVN w ostatnim odcinku "Superwizjera" po raz kolejny wywołał prawdziwą burzę. Jeszcze nie umilkły echa afery mięsa z chorych krów, a stacja już opublikowała kolejny materiał, tym razem uderzający w świat polityki. Oskarżenia skierowane są w Andruszkiewicza, który teraz skandalicznie chce uciszyć TVN i inne media. 

TVN jest jedną z największych i cieszących się gigantyczną popularnością stacji, kojarzoną również z podejmowania wyjątkowo trudnych tematów. Dziennikarze telewizji często odkrywają niezwykle kontrowersyjne sprawy, a w swoich śledztwach nie oszczędzają nikogo. Niedawno szczególnie głośno było o materiale nakręconym przez ekipę "Superwizjera", która wyciągnęła na światło dzienne aferę dotyczącą mięsa z chorych krów, które trafiało na sprzedaż. Teraz dziennikarze TVN wzięli się za świat polityki i ujawnili kolejny wstrząsający materiał, który w bardzo złym świetle stawia jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków młodego pokolenia, Adama Andruszkiewicza. Ten jednak nie pozostaje obojętnym i wywołuje kolejny skandal - chce uciszyć TVN oraz inne media rozpowszechniające niekorzystny dla niego materiał.

Wstrząsający materiał TVN na temat Adama Andruszkiewicza

Adam Andruszkiewicz od dawna wzbudza ogromne emocje. Powołanie go na wiceministra cyfryzacji oburzyło wiele osób, jednak ostatecznie sprawa rozeszła się po kościach, teraz jednak "Superwisjer" ujawnił fakty, które mogą młodego polityka całkowicie pogrążyć. W sobotnim odcinku programu przedstawiono dowody, zgodnie z którymi Andruszkiewicz miał rzekomo fałszować podpisy poparcia pod listami wyborczymi podczas wyborów samorządowych w 2014 roku. Jego przeszłość oraz związki z ugrupowaniami prawicowymi u wielu osób wzbudzają wątpliwości, polityk twierdzi jednak, że oskarżenia padające w reportażu są nieprawdziwe. Białostocka prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie masowego fałszowania podpisów (chodzi o listy poparcia Młodzieży Wszechpolskiej), lecz akta sprawy liczą aż 30 tomów. Zdaniem dziennikarzy "Superwizjera" wynika z nich, że na listach MW aż 90% podpisów zostało sfałszowanych.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Ostra odpowiedź Andruszkiewicza na oskarżenia

Ekipa programu TVN przekonuje, że ma dowody na to, iż Andruszkiewicz osobiście fałszował podpisy, ten jednak wszystkiemu zaprzecza, a jakby tego było mało, skandalicznie grozi i próbuje uciszyć zarówno TVN, jak i inne media. - Wobec redakcji i osób, które powielają fałszywe oskarżenia wobec mnie jako osoby niewinnej, będę kierował odpowiednie działania prawne. Nie pozwolę, na bezkarne niszczenie mojego dobrego imienia - napisał na swoim Twitterze. Polityk głośno mówi o tym, że jest do dyspozycji prokuratury i zależy mu na jak najszybszym wyjaśnieniu tej sprawy. Prokuratura Krajowa w sobotnim oświadczeniu stwierdziła jednak, że białostoccy śledczy nie byli dotychczas wystarczająco zaangażowani w wyjaśnienie kontrowersyjnej sprawy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Omenaa Mensah jest spokrewniona z królem! Pochodzenie gwiazdy robi wrażenie
  2. Gdzie mieszka Anna Dymna? Dom aktorki jest jej azylem
  3. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  4. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Na Temat Następny artykuł