Ogromne kłopoty zjawiskowej gwiazdy TVP, Polsatu i TVN. W akcji policja i komornik

Ogromne kłopoty zjawiskowej gwiazdy TVP, Polsatu i TVN. W akcji policja i komornik Źródło: facebook.com/schejbalmagdalena/

Gwiazda TVN wpadła w ogromne tarapaty. Znana aktorka otrzymująca role w kultowych produkcjach znalazła się na celowniku policji i komornika. Na jaw wyszły wszystkie, nawet te najgorsze fakty.

Aktorka TVN, TVP i Polsatu ma niemałe kłopoty na głowie. Musiała tłumaczyć się komornikowi i policji, a teraz w kolejce po wyjaśnienia ustawili się dziennikarze. Kiedy sprawa wyszła na jaw, nie skomentowała doniesień w żaden sposób.

Gwiazda znana z produkcji TVN weszła na rynek gastronomiczny. Nie udało się tak, jak przewidywała

Aktorka znana jest z roli w serialu "Prawo Agaty" na TVN-ie, a także z "Fali zbrodni" na Polsacie. Jakiś czas temu postanowiła spróbować szczęścia w innym biznesie. Magdalena Schejbal wraz z mężem otworzyła bistro "Dworzec", w którym można nie tylko smacznie zjeść, ale też odbywają się tam koncerty, spotkania, wernisaże i targi. Lokal mieści się 20 metrów od zakopiańskich Krupówek, w powstałym na przełomie XIX i XX w. "Dworcu Tatrzańskim". Dawniej w budynku znajdował się dom kultury, a także kasyno Towarzystwa Tatrzańskiego.

W połowie 2018 roku Magdalena Schejbal zaczęła promować bistro w mediach. Jednak w tym roku coś poszło nie tak - najemca, czyli zakopiański oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego, miał spory problem, by doprosić się o spłatę zaległego czynszu. Tuż przed świętami, 23 grudnia, stało się najgorsze. Do "Dworca" w asyście policji i komornika weszli przedstawiciele PTTK.

Mąż gwiazdy TVN tłumaczy całą sytuację. Nie jest to proste

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Musieliśmy odzyskać nasz lokal, bo nie otrzymywaliśmy za niego czynszu. Trochę nasza batalia trwała. Teraz musimy poprosić byłego już najemcę, by opróżnił pomieszczenia ze swojego sprzętu i będziemy szukać nowego najemcy. To 620 mkw. przy deptaku - argumentowali przedstawiciele PTTK.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy z popularnego programu telewizyjnego znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Mąż gwiazdy TVN i Polsatu zabrał głos w sprawie. Przede wszystkim prosi, by nie wiązać z zamieszaniem jego żony, bowiem już od dłuższego czasu nie jest udziałowcem spółki prowadzącej bistro.

- Lokal opuściliśmy dobrowolnie po rozprawie sądowej w sprawie wydania go właścicielowi. Stało się tak, mimo że zaledwie w czerwcu podpisaliśmy nową umowę najmu. O tym, jak rozwiązać kwestię zaległych płatności, cały czas rozmawialiśmy, bo zależało nam na kontynuowaniu działalności lokalu. Tu nic nie było tak jednoznaczne, jak wiele osób mogłoby sądzić - wyjaśnia Sławomir Zięba-Drzymalski, mąż aktorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka
  4. Smutne ostatnie chwile Kobuszewskiego. Fakty, które ujawniono są wstrząsające
  5. Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News