Świat piłki nożnej w żałobie. TVN: Gwiazda skoczyła do wody i już nie wypłynęła

Świat piłki nożnej w żałobie. TVN: Gwiazda skoczyła do wody i już nie wypłynęła Źródło: pikio.pl

TVN doniósł o wielkiej tragedii. Gwiazda piłki nożnej korzystając z dobrej pogody, postanowiła wskoczyć do wody i już z niej nie wypłynęła. Fani są pogrążeni w żałobie i czekają na potwierdzenie informacji o śmierci utytułowanej postaci reprezentacji i drużyny, w której występowała.

TVN pogrążył w żałobie fanów piłki nożnej. Stacja telewizyjna opowiedziała o przerażającym wydarzeniu, jakie miało miejsc w trakcie wczorajszej nocy. Jedna z największych gwiazd reprezentacji wypłynęła w trakcie odpoczynku na jezioro i już z niego nie wróciła. Te informacje są wyjątkowo smutne i pokazują, jak bardzo trzeba uważać nad wodą.

TVN informuje o tragedii. Nie żyje gwiazda piłki nożnej

Do opisywanych zdarzeń doszło na pograniczu szwajcarsko-włoskim. Kapitan kobiecej reprezentacji Szwajcarii i występującego w szwajcarskiej lidze Young Boys Berno - Florijana Ismaili, przebywała wraz ze swoimi przyjaciółmi nad jeziorem Como, odwiedzanym corocznie przez tysiące turystów. W godzinach wieczornych jedna z lepszych piłkarek "Helwetów" zachciała się ochłodzić i wypłynęła na taflę jeziora. Po kilku chwilach jej znajomi zgłosili zaginięcie, ponieważ kobieta nie wypłynęła z akwenu.

- Piłkarka reprezentacji Szwajcarii Florijana Ismaili zaginęła w sobotę podczas kąpieli w jeziorze Como. Wskoczyła do wody i nie wypłynęła już na powierzchnię. Policja kontynuuje poszukiwania. Nie tracimy nadziei, że wszystko skończy się dobrze - napisał klub ze stolicy Szwajcarii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby poszukują ciała

Gwiazda piłkarskiej piłki poszukiwana jest obecnie przez służby włoskie i szwajcarskie. Po tak długim czasie nie przewiduje się jednak, aby Ismaili była znaleziona żywa. Rodzina i fani zawodniczki są w szoku, ponieważ jej śmierć jest wielką stratą dla całego futbolu w kraju.

- Policja kontynuuje poszukiwania. Nie tracimy nadziei, że wszystko skończy się dobrze - napisali w oświadczeniu bliscy i pracownicy klubowi zawodniczki

Ismaili była jedną z największych gwiazd kobiecego futbolu. 25-latka występująca na pozycji ofensywnego pomocnika w trakcie swojej kariery 33 razy przybierała trykot reprezentacji Helwetów, będąc kapitanem drużyny Young Boys, której była wychowankiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana aktorka w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi aż do ostatnich dni. Fani byli w szoku, jak zobaczyli jej OGROMNY brzuch!
  2. Bracia Golec znów ZACHWYCILI! To, co zrobili dla swojej mamy przekroczyło wszelkie granice synowskiej miłości! Będziecie płakać!
  3. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. "Przez lata przerażała mnie ta wizja"
  4. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków
  5. Fani oniemieją. Oto z kim jest spokrewniona Beata Tyszkiewicz
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę
  7. Niesamowite informacje TVN! Największe polskie banki muszą oddać fortunę zwykłym Polakom, mamy listę
     

Źródło: TVN

Następny artykuł