Wstrząs dla wszystkich fanów! Uwielbiany gwiazdor TVN chce kandydować w wyborach prezydenckich

Wstrząs dla wszystkich fanów! Uwielbiany gwiazdor TVN chce kandydować w wyborach prezydenckich Źródło: youtube.com/TVN Talent Show

Wielkie zamieszanie w stacji TVN. Uwielbiany przez Polaków gwiazdor, który był związany ze stacją od lat, postanowił odejść i w sobotę po raz ostatni pojawi się na małym ekranie. Wiele wskazuje na to, że powodem rezygnacji ze współpracy jest chęć wystartowania w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Czy prowadzący osiągnie sukces i stanie na czele państwa?

TVN pożegna się z uwielbianym gwiazdorem. Prowadzący, który zaistniał dzięki współprowadzeniu kultowego show stacji, postanowił po 12 latach pożegnać się ze swoją pracą. Nie oznacza to jednak, że celebryta na stałe zniknie swoim fanom z pola widzenia. Dużo mówi się o tym, że gwiazda telewizji chce spróbować swoich sił w polityce i to już przy okazji najbliższych wyborów prezydenckich.

TVN żegna się z gwiazdą. Odważna deklaracja kultowej postaci stacji

Osobą, która pożegnała się ze stacją, jest prezenter Szymon Hołownia, który w sobotę po raz ostatni poprowadzi program "Mam talent". Gwiazdor o swojej decyzji dotyczącej obrania innej ścieżki zawodowej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Odchodzę z 'Mam talent', bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. [...] Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy - napisał prezenter na swoim Facebooku.

Wiele wskazuje na to, że ta deklaracja powiązana jest z próbą wystartowania w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hołownia prezydentem? Jaki jest program prowadzącego?

O tym, że Hołownia może startować w wyborach, media informowały od jakiegoś czasu. Jak na razie nie było jednak wystarczających przesłanek, aby to podejrzewać. Jednak odejście z TVN jest być może zwiastunem tego, że w życiu gwiazdy telewizji rozpocznie się zupełnie nowy rozdział.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Osoby z otoczenia Hołowni mówią, że ewentualny program wyborczy prowadzącego będzie opierał się na wartościach ekologicznych i obywatelskich. Według doniesień, przygotowania do startu w wyborach trwają od sierpnia, a już teraz wiadomo, że nad startem celebryty pracują dwa sztaby wyborcze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Opłaty za wywóz śmieci zedrą z ciebie ostatnie grosze. Jest jeden sposób na płacenie mniej

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News