Żona rozwiodła się z gwiazdorem TVN, bo był bezpłodny. Właśnie urodziło mu się dziecko

Żona rozwiodła się z gwiazdorem TVN, bo był bezpłodny. Właśnie urodziło mu się dziecko Źródło: .

TVN wypromował kulturystę na swojej antenie. Teraz gwiazdor został ojcem, co zapewne nie spodobało się jego byłej żonie. Oskarża go o kłamstwo, udostępniła w sieci wyniki jego badań lekarskich.

TVN Turbo zrobił z niego ulubieńca Polaków. Teraz była partnerka może zrujnować mu karierę. Sportowiec właśnie został ojcem. nie może jednak w pełni cieszyć się z narodzin potomka. Była ukochana zarzuciła mu kłamstwo - głośno twierdzi, że jest bezpłodny. Opublikowała w sieci zdjęcia wyników jego badań.

TVN dał "Hardkorowemu Koksowi" własny program. Wtedy pokochały go miliony Polaków

Była partnerka Roberta Burneiki zamieściła w internecie badania, które wskazują, że celebryta jest bezpłodny. Jego stan zdrowia miał być również według niej bezpośrednią przyczyną rozpadu ich związku. To szokujące doniesienia, zważywszy na fakt, że gwiazdor własnie został ojcem.

- Bądź ostrożny. Po suplementy Bruneika Sport i steroidy Roberts nasienie bardzo niska - napisała pod zdjęciem [pisownia oryginalna].

Na tym jednak nie skończyła. 

- Zobaczymy, czy Robert nowa dziewczyna to lubi [pisownia oryginalna]- napisała w opisie do wrzuconych zdjęć badań Katarzyna Burneika, która od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor TVN odpowiedział byłej żonie

Robert Burneika nie zostawił wpisu byłej żony bez komentarza. Jego odpowiedź pojawiła się na oficjalnym profilu Hardkorowego Koksa. Potwierdził, że rozwodzą się z Katarzyną. Twierdzi, że kobieta ukradła mu pieniądze i robi to wszystko po to, żeby dostać ich jeszcze więcej.

- Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to od razu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy - odpisał na zarzuty gwiazdor.

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Mężczyzna żali się, że była żona go szantażuje i chce zniszczyć jego karierę. Prosi też o wsparcie każdego, kto mógłby pomóc mu zlokalizować rzekomego kochanka kobiety i udowodnić, że to on ma w tym sporze rację.

- Dostaje maile od niej tylko o szantaż, kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuję! Pozdrowienia - zakończył swój post.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Pudelek

Następny artykuł