29 osób trafiło do szpitala, służby robią co mogą. Jechali na pielgrzymkę, w ułamku sekundy wydarzyło się najgorsze

29 osób trafiło do szpitala, służby robią co mogą. Jechali na pielgrzymkę, w ułamku sekundy wydarzyło się najgorsze Źródło: screen/tvn24/

TVN przekazuje wstrząsające informacje. Jak możemy się dowiedzieć, wszystko miało miejsce w drodze na pielgrzymkę, dlatego w wypadku uczestniczyło wiele osób. Na miejscu pracuje policja, która dokładnie bada okoliczności zdarzenia.

Informacje TVN przyprawiają o gęsią skórkę. Autokar, który uczestniczył w wypadku, przewoził wielu pielgrzymów, a większość z nich trafiła do szpitala. W sieci pojawia się więcej szczegółów na temat całej kolizji. W ułamku sekundy wydarzyło się najgorsze. 

TVN przekazuje informacje o wypadku z udziałem pielgrzym 

Do zdarzenia doszło dziś, nieco przed godziną 13:00 na drodze krajowej numer 53 za miejscowością Klewki w kierunku Szczytna. W wypadku uczestniczył autokar, którym jechało 41 jeden osób oraz samochód osobowy marki mazda. 

Z przekazywanych przez media informacji wynika, że 32-letni kierowca poruszający się osobówką, próbował wyprzedzić inne auto w miejscu do tego niedozwolonym. Niespodziewanie dostrzegł nadjeżdżający z naprzeciwka autobus. Kierowca autokaru oraz samochodu terenowego, których próbował wyprzedzić 32-latek, zjechali na bok, a oba auta od razu się przewróciły. Mężczyzna podróżujący mazdą zatrzymał się dopiero kilkaset metrów dalej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jechali na pielgrzymkę. 29 osób trafiło do szpitala 

Świadkowie zdarzenia zawiadomili policję oraz pogotowie. Ma miejscu zjawił się również śmigłowiec oddziału ratunkowego. Funkcjonariusze od razu zajęli się uczestnikami wypadku. Jeden z policjantów podaje, iż w kolizji uczestniczyli nie tylko pielgrzymi i kierowca mazdy, ale również 7-letnie dziecko, które z nim wówczas podróżowało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Łącznie 29 przewieziono do szpitala. Nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanych, dlatego nie jest do końca pewne, czy życiu niektórych zagraża niebezpieczeństwo. Wiadomo jednak, że badanie alkomatem wykazało, iż wszyscy trzej kierowcy byli trzeźwi. Policja bada dokładne okoliczności wypadku, a na czas śledztwa zamknęła odcinek na drodze nr 53. Podróżujący w tamtejsze okolice kierowcy, mogą kierować się przez Butryny, bowiem jak możemy się dowiedzieć, utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Cały TVN oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Takich pochwał nie zebrał pośmiertnie jeszcze nikt. Będziecie wzruszeni
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Niesamowite kazanie księdza na mszy podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same płyną do oczu
  5. Nastolatek pojechał do lasu na rowerze. Po kilku godzinach rodzice odebrali telefon, który zmroził im krew w żyłach

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu