Straszne nagranie na antenie TVN. Szaleniec nagle rzucił się na starsze kobiety

Straszne nagranie na antenie TVN.  Szaleniec nagle rzucił się na starsze kobiety Źródło: Screen TVN24

TVN dowiedział się o strasznej tragedii dwóch starszych kobiet i postanowił dotrzeć do poszkodowanych. To, co usłyszeli dziennikarze, zmroziło im krew w żyłach. Mało brakowało, by jedna z seniorek straciła życie.

TVN dotarł do poszkodowanych przez młodego szaleńca dwóch starszych kobiet. Mężczyzna zachowywał się jak w amoku. Mało brakowało, a zabiłby jedną z nich - potem mógł doprowadzić do jeszcze większej tragedii. Zeznania kobiet z Kamienicy na Mazowszu są przerażające.

TVN: Jak mu się znudziło, zaczął kopać

78-letnia Janina Tkaczyk jest jedną z ofiar 26-letniego szaleńca. To ona ucierpiała najbardziej. Na tę chwilę z trudnością rozmawia, dlatego szczegółów i informacji o stanie zdrowia udzieliła jej siostrzenica.

- Przeszła parę metrów i została zaatakowana przez sąsiada z góry. Popchnął ją, przewrócił, bił pięściami po twarzy. Jak mu się znudziło zaczął kopać. Była sina, fioletowa i opuchnięta. Nie mogła otworzyć oka. Wszystko było zmasakrowane. Miała połamane kości twarzoczaszki, połamany nos. Cały czas ma krwiaka, który ją uciska - opowiada Sylwia Przybyszewska.

Po skatowaniu pani Janiny mężczyzna udał się w stronę sklepu i tam upatrzył sobie kolejną ofiarę: również starszą kobietę.

- Powiedział, ty ku…, co się patrzysz? Uderzył mnie raz, ale dobrze. Zaczęła mi się lać krew. Zaatakował mnie tylko dlatego, że spojrzałam. Potem poleciał do mojego syna, poszarpali się i uciekł do domu - opowiada druga ofiara kata. Okazało się, że Maciej S. poszedł do domu po nóż, by znów siać postrach.

Grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności

Maciej S. został obezwładniony dopiero przez byłego żołnierza, który trzymał go w ryzach do przyjazdu policji. Wywiad wykazał, ze pracował w jednym z supermarketów i był sąsiadem z góry pani Janiny, gdzie mieszkał wraz z matką, siostrą i ciotką.

- Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty. Spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Janiny T., co wywołało chorobę realnie zagrażającą jej życiu. I drugi zarzut to spowodowanie lekkiego uszczerbku ciała u drugiej pokrzywdzonej. Grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, co było powodem tej napaści. Tłumaczył to tym, że znajdował się pod wpływem alkoholu - poinformowała Magdalena Sawicka, zastępca Prokuratora Rejonowego w Płońsku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajomi Macieja S. w życiu by nie pomyśleli, że byłby zdolny do czegoś takiego. Dziennikarze postanowili przepytać sąsiadów, czy między 26-latkiem a panią Janiną istniał jakiś konflikt.

- Wylewaliśmy za nią nieczystości, no jak mogło nie być konfliktu? My byłyśmy przez nią zaczepiani. Jak się źle obok niej przeszło, to stała w drzwiach i trzeszczała - przyznała jego krewna.

Z kolei pani Janina również czuje się w tej sytuacji jak ofiara. Przed reporterem powiedziała, że nie wie o co dokładnie chodziło.

- Jak oni wychodzili z domu mówili mi: "Ty stara k…". Cała rodzina tak robiła. A czy ja im przeszkadzałam? To ja nie wiem - wyznała.

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu