TVN ostrzega
Pixabay.com Free-Photos
Monika Majko - 28 Listopada 2020

TVN pilnie ostrzega, zacznie się już w niedzielę. Polacy muszą się przygotować

TVN przekazał pilne ostrzeżenie, zacznie się już w nadchodzącą niedzielę. Specjaliści apelują do Polaków, by w najbliższych dniach zachowali szczególną ostrożność, warunki atmosferyczne w kraju będą wyjątkowo niekorzystne.

TVN poinformował o prognozach synoptyków na nadchodzące dni, specjaliści ostrzegają, że Polaków czekają duże zmiany w warunkach atmosferycznych. To szczególnie ważne informacje dla kierowców, może być naprawdę niebezpiecznie.

TVN ostrzega przed zmianami w pogodzie

Ostatnie dni listopada zapewnią Polakom wyjątkowo zmienne warunki pogodowe, a w całym kraju prognozowane są opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Mieszkańcy Polski powinni przygotować się na zimową aurę.

Do obfitych opadów dołączy również niska temperatura, lokalnie termometry nawet w ciągu dnia będą pokazywać poniżej zera stopni Celsjusza. Warto wyciągnąć z szafy cieplejsze kurtki.

Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaPolicja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaCzytaj dalej

Już w niedzielę w całym kraju nastąpi pogorszenie aury, a mieszkańcy pasa województw wschodnich mogą spodziewać się opadów śniegu przechodzących w deszcz ze śniegiem. Na zachodzie za to wystąpią obfite opady deszczu.

W związku z licznymi opadami, a także obniżeniem temperatury, na krajowych drogach będzie wyjątkowo ślisko. Specjaliści apelują do kierowców, by zachowali szczególną ostrożność w nadchodzących dniach i dostosowali prędkość do panujących warunków atmosferycznych.

Temperatura maksymalna w niedzielę wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr powieje z północy i będzie słaby do umiarkowanego. W górach spadnie śnieg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W Polsce zapanuje zimowa aura

W poniedziałek również będzie pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami. Na Podlasiu i Mazurach znów będzie mroźnie i spadnie śnieg. Termometry pokażą od -2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 4 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej, a zachodni wiatr będzie wiał lokalnie słabo oraz umiarkowanie.

Chmury utrzymają się na niebie również we wtorek, a na zachodzie znów popada deszcz ze śniegiem. Na termometry wskażą od 0 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
 3. Widzieliśmy go w ”Ranczo”, ”Miodowych latach”, ”M jak miłość” i wielu innych. Aktor nie żyje, wczoraj odbył się jego pogrzeb
 4. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające

Synoptycy prognozują, że zachmurzenie stopniowo ustąpi dopiero w środę. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 3 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr południowo-wschodni powieje słabo i umiarkowanie.

W czwartek natomiast zachmurzenie będzie zmienne w zależności od pory dnia i rejonu kraju. Według prognozy, na termometrach zobaczymy od -1 stopni Celsjusza na Podlasiu do 2 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Decyzja zapadła. Dodatek covidowy nie dla wszystkich medyków
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
 4. Tragedia w szpitalu w polskiej miejscowości. Na miejscu jest policja i prokuratura, nic nie dało się zrobić
 5. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych
 6. Jeden dodatek sprawia, że nie oprze jej się żaden smakosz. Surówka z selera w zupełnie nowym, zachwycającym wydaniu
 7. Rolnik właśnie miał zakończyć pracę. Niestety, wtedy doszło do najgorszego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News