Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury Źródło: .

Producenci TVN nigdy nie przewidzieliby takiego rozwoju wydarzeń. Na plan jednego z programów pilnie wezwano policję, a sprawę szczegółowo przeanalizowała prokuratura. Wiadomo, kim jest potencjalny pedofil i co mu teraz grozi. Całe jego zachowanie zostało sfilmowane.

Stacja TVN nie mogła przewidzieć, że wszystko potoczy się w tak drastycznym kierunku. Na plan natychmiast została wezwana jednostka policji. Prokuratura po przyjrzeniu się sprawie wydała oświadczenie. Zdarzenie zarejestrowały kamery, a świadkowie zachowania mężczyzny łapali się za głowę.

Na planie programu TVN pojawił się potencjalny pedofil. Natychmiast został zatrzymany

"Usterka" to jeden z programów stacji TVN cieszący się sporą oglądalnością. W odcinkach specjalnych goszczą nie zwykłe osoby, ale te znane chociażby z Gogglebox. Tym razem Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska miały przyglądać się nie pracy fachowców, ale niań. W programie mieli pojawić się mężczyźni, którzy ogłaszają się na różnych portalach jako idealna i kwalifikowana pomoc do dzieci.

O ile dwóch pierwszych kandydatów doskonale zdało egzamin i kobiety doceniły ich podejście do dzieci, to trzeci opiekun wzbudził niepokój wszystkich obecnych na planie osób. Każdy z mężczyzn otrzymywał specjalnie zadanie - ostatni z nich miał poradzić sobie z zakazem korzystania z telefonu komórkowego. Rodzice nie życzyli sobie, by ich syn używał komórki, a "pan niania" miał mu ją odebrać i zająć czymś innym. Niepozorne droczenie szybko zmieniło się w przytulanie, klepanie, łaskotanie - wyglądało to mocno niepokojąco i zdecydowano o wezwaniu policji.

Prokuratura wydała już stosowne oświadczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy Googlebox były tak zniesmaczone i zszokowane zachowaniem trzeciego opiekuna, że postanowiły przerwać nagranie. Również były za tym, by zatrzymać mężczyznę i by wezwać policję. Takie spoufalanie się z dzieckiem i odważne dotykanie mogło skończyć się czymś o wiele bardziej przykrym - w tym przypadku pomogły kamery i to, że był to zwykły telewizyjny test. Dzięki temu być może nie ucierpiały inne dzieci. Na zwiastunie programu widać, że rzekomy pedofil jest zakuwany w kajdanki i zabierany na komendę.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. 27 dzieci trafiło do szpitala, blisko 100 osób jest poszkodowanych. Nowe wiadomości o tragedii na południu Polski

- Na podstawie zawiadomienia z dnia 26 sierpnia 2019 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów w Warszawie w dniu 27 sierpnia 2019 r. wszczęła śledztwo w sprawie dopuszczenia się w dniu 26.08.2019 r. w Warszawie przez ustaloną osobę wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk - można przeczytać w komunikacie Prokuratury. Wiadomo, że wyrok jeszcze nie zapadł, ale mężczyźnie za taki czyn grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Fot. TTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżka DOPŁAT do wynagrodzeń w przyszłym roku. Pracownicy zyskają od 900 do 2000 złotych
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

Źródło: Fakt

Następny artykuł